Dokonale hebké nožky

Dokonale hebké nožky Dokonale hebké nožky

Neschovávejte je do nohavic a pod sukně. Ukažte světu, jak jsou perfektně hladké.

Dokonale hebké nožky
{loadposition breadcrumb}

Dokonale hebké nožky

Neschovávejte je do nohavic a pod sukně. Ukažte světu, jak jsou perfektně hladké.

Nudí vás neustále si dokola a často holit nohy? Vyzkoušejte tři metody, jak dosáhnout sametově hebkých nohou bez jediného chloupku navíc.

Rychle

Bezpečně umrtvěte své chloupky pomocí depilačního krému. Vyzkoušejte například Veet Suprem' Essence (90 ml, přibližná cena 150 Kč), který vás zbaví chloupků již za 3 minuty. Naneste jej na lýtka, stehna či třísla a nechte působit, v případě citlivé pokožky prodlužte na 5 minut. Poté krém setřete stěrkou, která byla součástí depilačního balíčku, a zkontrolujte výsledky. Podle potřeby celou proceduru ještě jednou opakujte. Je bezbolestná!

blossom_spray

Dlouhodobě

Bez chloupků alespoň měsíc? To není sen, ale blízká budoucnost. Zkuste Epilé Satin ovocný epilační med Fructo značky Amfissa Cosmetic (300 g, 452 Kč). Pomocí této husté cukrové směsi se efektivně zbavíte všech chloupků, a získáte tak jemnou a hebkou pokožku na nohou. Nachystejte si nádobku, ve které přípravek rozehřejete v teplé vodní lázni. Špachtlí ho pak nanesete v tenké vrstvě na pokožku po směru růstu chloupků, přiložíte proužek tkaniny, dlaní ho opatrně uhladíte a strhnete. Mrknutím oka odstraní milimetrové chloupky i odumřelé buňky.

2341

Perfektně

Silk-épil 7 Wet & Dry Dual (Braun, cca 2300 Kč) je báječným produktem pro dokonalou epilaci. Se svými 40 pinzetami Close-Grip a technologií Gillette Venus vám zajistí bezchybné odstranění chloupků jedním tahem až na čtyři týdny. Skvělá zpráva – je vybaven akumulátorem, takže jej můžete bezpečně používat ve vaně i ve sprše. Skvěle přilne k pokožce a díky tomu odstraňuje chloupky i s jejich kořínky.

ph-silk-epil-7-dual-7791-wd-sticker

sledujte nás na instagramu