Pin-up make-up

Pin-up make-up Pin-up make-up

Jak si vytvořit sladké dívčí tváře.

Pin-up make-up
{loadposition breadcrumb}

Pin-up make-up

Jak si vytvořit sladké dívčí tváře.

Sexy, svůdná a strhává na sebe veškerou pozornost. To je tzv. pin-up girl. Jejími účinnými zbraněmi ve svádění mužů jsou například výrazné černé oční linky a sytě rudé rtěnky. Look à la pin-up girl vyzkoušela také Katy Perry i Christina Aguilera a náramně jim slušel. Svou retrovizáží si tak podmanily davy fanoušků čekajících u hollywoodského chodníku slávy.

Jak mít tvář jako ze žurnálu?

1. Začněte tím, že pleť důkladně očistíte a použijete na ni hydratační krém.

2. Naneste vrstvu podkladového make-upu na tváře i oční víčka. Investujte do jeho kvalitnější verze, rozhodně se vyplatí. Zvláště když se líčíte každý den.

3. Poté na tvář naneste pudr světlejšího odstínu, abyste ji zmatnila a dosáhla porcelánového efektu pleti, která je také pro pin-up girl charakteristická.

4. Nyní si připravte oční stíny v barvě vanilky, tekuté oční linky anebo černou tužku na oči. Pokud se nerada příliš líčíte nebo máte povislá víčka, vystačíte si jen s ní.

5. Vanilkové stíny naneste na pohyblivou část víčka, zlehka i na jeho záhyb. Dodáte tak svým očím hluboký a zářivý pohled. Poté naneste tekuté oční stíny podél horní linie řas a dejte si záležet na jejich aplikaci i v oblasti vnějšího koutku očí. Veďte je mírně do špičky.

6. Řasy přetřete dvěma vrstvami černočerné maskary, poté je mírně natočte pomocí kleští na řasy. Chcete-li si řasy významně zvýraznit, použijte ke svým i nalepovací. Získáte tak vysloveně panenkovský look.

7. Své obočí přetáhněte černou nebo hnědou tužkou na obočí, abyste případně vylepšila jeho tvar či jej dokreslila. Obočí je u pin-up girl nepřehlédnutelné.

8. Na závěr použijte růžová či korálová zdravíčka. Celý vintage make-up podtrhněte krvavě červenou rtěnkou či růžovým leskem na rty, může být i třpytivý.


katyperryone


sledujte nás na instagramu