Triky vizážistů celebrit

Triky vizážistů celebrit Triky vizážistů celebrit

Nerodíme se dokonalí, ale k téměř bezchybné kráse si můžeme pomoci.

Triky vizážistů celebrit
{loadposition breadcrumb}

Triky vizážistů celebrit

Nerodíme se dokonalí, ale k téměř bezchybné kráse si můžeme pomoci.

Obdivujete slavné divy na červeném koberci či chodníku slávy? Říkáte si, jak jen to dělají, že vždy vypadají tak úchvatně? Na většině jejich krásy zapracují šikovní vizážisté a my vám teď prozradíme jak!

Lesklá bronzová pokožka

Pro krásně bronzovou pokožku používají hollywoodské krásky často hydratační krémy či oleje smíchané s bronzovým pudrem. Ty si pak rozetřou v oblasti dekoltu a paží a poté se pyšní krásně snědou kůží. Tento trik vyzkoušela i Beyoncé při natáčení reklamy ke svému parfému Heat.

Pro odstranění odumřelé kůže

Eva Longoria má údajně svůj tajný recept: smíchá půl šálku krystalového cukru s půl šálkem olivového oleje a tuto směs si do vlhké pokožky vtírá pomalými krouživými pohyby. Pokožka je poté jemná, neskutečně hladká a působí mladistvěji.

Pryč se zrohovatělými lokty

Kolena a lokty bývají jedny z nejsušších míst na těle. Udržet je hladká a hebká bývá obtížné. Můžete ale zkusit rozpůlit citron a na každou polovinu nasypat špetku soli. Takto připravenými půlkami citrusu pak potřete zrohovatělou kůži na patách, loktech i kolenou. Suchá kůže po pár aplikacích zmizí, zůstane jen opět měkká. Dávejte však pozor na odřeniny.

Třpytivé tělo

Ke zvýraznění určitých partií těla použijte rozjasňující pudr v barvě jemně růžové, ten zalichotí všem typům pleti. Nanášejte jej na místa, jako jsou klíční kosti, ramena, holeně, zlehka i do dekoltu a na předloktí. A hvězdný look bude také konečně váš!eva_longoria_parker_beauty_0720_article