Top beauty tipy

Top beauty tipy Top beauty tipy

Příručka, jak si udržet krásu po celý rok.

Top beauty tipy
{loadposition breadcrumb}

Top beauty tipy

Příručka, jak si udržet krásu po celý rok.

Svěží ihned po ránu

Vyzkoušejte malý trik! Dejte přes noc do ledničky vychladit svůj oblíbený denní krém, který ráno po probuzení nanesete na tvář. V této konzistenci vám stáhne póry a pleť bude vypadat jemnější. A také se vám na ni bude lépe roztírat make-up.

Hladké vlasy

Aby se vám vlasy tolik netřepily a měly uhlazenou strukturu, umývejte je pod studenou vodou. Prameny se tak na povrchu uzavřou a pečující látky v nich zůstanou. Navíc se vám pak budou mnohem lépe rozčesávat.

Pleťová vzpruha

Co váš obličej nejlépe rozcvičí? Když se zakousnete do kyselého citronu. Ten je pro pleť navíc i velmi významným pomocníkem v jejím osvěžení. Namočte vatový tampon do vody, zlehka vymačkejte a na něj nakapejte šťávu z čerstvého citronu. Potřete jím pleť a poté opláchněte. Cítíte tu svěžest?

Bez elektriky

Když vlasy létají všude kolem a jiskří při každém oblékání trička či svetru, promněte je v suchém ručníku. Ony se tak vybijí, pro jistotu je ještě zlehka protřete hydratačním krémem, který jste si předem rozetřela v dlaních.

Osvěžení pro nohy i mysl

Zní to neuvěřitelně, ale jako zázrakem vás dokáže povzbudit pár kapek levandulového oleje ve vaně nebo ve sprchovém koutu. Nakapejte je tam a proveďte svou ranní hygienu. Vaše nohy díky voňavým výparům pocítí zaslouženou úlevu, odpočinek i svěžest a vy budete rázem probuzená. Funguje to!

sledujte nás na instagramu