Nadýchaný culík

Nadýchaný culík Nadýchaný culík

V 70. letech snad neexistovala slečna, která by jej nevyzkoušela.

Nadýchaný culík
{loadposition breadcrumb}

Nadýchaný culík

V 70. letech snad neexistovala slečna, která by jej nevyzkoušela.

Líbí se vám tento maxiúčes? Můžete jej mít už za pár minut. Budete potřebovat už jen tupírovací kartáč s přírodními štětinami, lak na vlasy, gumičku a uhlazující vlasový gel.

1. Rozdělte vlasy

K vytvoření tohoto ohonu potřebujete rovné vlasy. Pokud se jimi nepyšníte, narovnejte je vlasovou žehličkou. Rozdělte je na straně přibližně 3 až 4 cm dlouhou pěšinkou. Na vrchní prameny poté naneste fixační uhlazující gel, aby se kštice více leskla a byla hladká.

2. Svažte je

Vlasy vyčešte do vysokého culíku a zavažte gumičkou. Jedním pramenem pak obvažte gumičku tak, aby nebyla vidět. Až budete ohon česat, dbejte na to, aby předem utvořená pěšinka byla stále viditelná.

3. Načechrejte je

Nyní si culík rozdělte na jednotlivé prameny a ty natupírujte pro větší objem. Jejich vrchní vrstvu však opět ponechte hladkou a hladce učesanou. Zakryje zbytek načechraných vlasů.

4. Rozprostřete je

Takto upravené vlasy potom vějířovitě rozložte, aby se rozprostíraly až téměř do půlkruhu k uším. Na okrajích je připevněte sponkami v barvě vlasů. Konečky pramenů natočte pomocí kulmy či kulatého kartáče do vrchu a poté přestříkejte lakem.


girl-hair-deneuve-04_large