Mořská panna

Mořská panna Mořská panna

Modré stíny v líbivých proměnách

Mořská panna
{loadposition breadcrumb}

Mořská panna

Modré stíny v líbivých proměnách

Tajemství nošení této barvy tkví v jejím odstínu. Když ale zvolíte správně podle typu své pleti, budete v nich vypadat sexy více než kdy jindy.

Pro světlý tón pleti: vyzkoušejte tmavší modré stíny a naneste je pomocí předem navlhčeného štětečku na oči. Dosáhnete tak efektu mírného rozmazání, které působí nesmírně svůdně. Stejnou linku veďte i podél spodní hranice víčka od vnějšího koutku do poloviny.

Pro střední tón pleti: aplikujte jasně modré oční stíny na horní pohyblivé víčko. Pro jemnější vzhled ještě letmo naneste šedé stíny na spodní víčko u vnějšího kraje oka.

Pro tmavší tón pleti: výraznější pohled získáte nanesením ocelově modrých očních stínů, které aplikujete na horní pohyblivou část víčka a do vnitřních koutků oka poté lehce vetřete i tyrkysově modré stíny. Tato barva vaše oči dokonale rozzáří.

TIP: Pokud se pyšníte dokonale čistou a krásnou pletí, vyzkoušejte na svá víčka pronikavě jasné a světlé modré stíny a použijte také dvojitý nános řasenky s prodlužovacím efektem. Zbytek make-upu nechte v neutrálních barvách. Budete vypadat naprosto úchvatně.