Neobyčejné dietní triky

Neobyčejné dietní triky Neobyčejné dietní triky

Netradiční hubnoucí tipy, které by vám měly pomoci shodit pár přebytečných kil.

Neobyčejné dietní triky
{loadposition breadcrumb}

Neobyčejné dietní triky

Netradiční hubnoucí tipy, které by vám měly pomoci shodit pár přebytečných kil.

Zhasněte světla

Dopřejte si kvalitní spánek, odpočívejte. Vědci z univerzity v Ohiu zjistili, že lidé, kteří dostatečně spí (alespoň 8 hodin), jsou méně náchylní k obezitě. Snažte se však neusínat u televize nebo při zapnutém rádiu.

Jezte z malých talířků

Odborníci z potravinářské univerzity Cornell zjistili, že lidé, kteří konzumují jídlo z menších talířů, toho snědí mnohem méně než ti, kteří jedí z větších. Navíc stejné množství jídla servírované na malém talíři vypadá mnohem větší než na velkém talíři. Jde o optický klam, který ale funguje. Stejně je to i s použitím malé a velké lžíce.

Sledujte méně televizi

Průměrný dospělý stráví před televizní obrazovkou pět hodin denně. A ti kteří tak činí, údajně spálí průměrně až o 119 kalorií méně za den než ti, kteří sledování televizní obrazovky neholdují.

Spěte v chladné místnosti

Když usínáte v pokoji s nižší teplotou, budete nejen lépe spát, ale údajně i váš metabolismus bude rychlejší. Vhodné je též udržovat stálou a stejnou pokojovou teplotu po celém domě. Spánek v chladnější místnosti udržuje vyšší teplotu vašeho těla a tím by měl napomáhat i efektivnějšímu spalování.

sledujte nás na instagramu