Romantická setkání

Romantická setkání Romantická setkání

Na první schůzce za něžnou vílu. Nevinnost je v ženských rukou silná zbraň.

Romantická setkání
{loadposition breadcrumb}

Romantická setkání

Na první schůzce za něžnou vílu. Nevinnost je v ženských rukou silná zbraň.

Oblékněte si na první rande šaty, díky kterým se do vás bezhlavě zamiluje. Na co je tedy třeba pamatovat při jejich výběru?

1. Jednoznačně musí být pohodlné. Vyhněte se materiálům z umělých hmot a příliš těsným střihům. V šatech se máte cítit dobře, proto by měly být prodyšné a příjemné na dotek. Volte pastelové tóny, ně příliš křiklavé a provokativní.

2. Když chcete svého vyvoleného okouzlit svým šarmem, sáhněte po šatech ke kolenům, které neodhalí vše, ale zároveň v nich nebudete působit příliš cudně. Maxišaty pro tentokrát nechejte viset na ramínku. Muž se chce kochat pohledem na vaše ladné křivky a hebkou zlatavou pleť. Neskrývejte ji tedy celou pod nadýchané sukně.

3. Pozor na mini délku, ta nebude na první schůzku to pravé. Kratičké sukně mohou sice působit sladce a roztomile, ale někdy také až lacině. Pokud se vám tedy nechce do šatů, oblečte si tužkové nebo kolové sukně s květinovými potisky.

4. V létě si můžete dovolit skutečně hodně. Avšak na rande si dávejte pozor na hluboké výstřihy nebo příliš průsvitné materiály. Co vám ale dodá na přitažlivosti, budou něžně odhalená záda ve slušivých topech nebo holá ramena. Dostanete ho!

sledujte nás na instagramu