Spodní prádlo jako klenot

Spodní prádlo jako klenot Spodní prádlo jako klenot

Co by nám pánové nejspíše poradili při jeho výběru? Je v jednoduchosti skutečně krása?

Spodní prádlo jako klenot
{loadposition breadcrumb}

Spodní prádlo jako klenot

Co by nám pánové nejspíše poradili při jeho výběru? Je v jednoduchosti skutečně krása?

Push-up podprsenky, korzety nebo kalhotky jako z Deníku Bridget Jonesové? Možná už tušíte, v čem by vás pánové rádi (ne)viděli.

Jednoduché barvy

Podprsenky černé, bílé, krémové i zlatavé barvy. Ty všechny je dokážou okouzlit stejně dobře, když je vidí právě na vašem těle. Příliš jasné spodní prádlo, křiklavé a přeplácané ozdobami naopak in není. V zásadě se však pánové více soustředí na vaši kůži než na to, co na ní nosíte.

Správná velikost

Prsa by vám neměla z košíčků přetékat ani se v nich ztrácet. Je důležité, abyste se ve spodním prádle cítila příjemně, pohodlně a aby vám sedělo. Jde to znát! Není nic horšího, než když se neustále vrtíte z důvodu zařezávání ramínek do ramen nebo když vám nesedí tanga.

Žádné komplikace

Šněrovaní ani zdlouhavé zapínání. Odpusťte si jej! Dokáže totiž muže odradit pouhým pohledem. Začnou přemýšlet, jak tu věc z vás rychle dostat dolů a pokud to už od oka vypadá složitě, je možné, že se do toho ani vrhat nebudou. Pokud však trváte na tom, že jej chcete na sobě mít (např. ke zvláštní příležitosti), sama si jej svůdně vyslečte - při erotickém tanci. Na to si pánové pro změnu rádi počkají.

Pamatujte na doplňky

Žhavé erotické svádění můžete ještě více podpořit, když si na sebe kromě hezkého spodního prádla vezmete i krásný šperk a boty na jehlovém podpatku. Zřejmě nic jiného neudělá ženu v ten moment svůdnější.

Noste to, na co se cítíte

Sexy jste v tom, v čem se cítíte sebejistě. Jistě dobře víte, co lichotí či ne vaší postavě a podle toho vybírejte. Pro muže je vizuální stránka velmi důležitá. Je pro ně výzvou vás vidět sexy oblečené a na dosah ruky. Zní to jednoduše a také to takové je.

sledujte nás na instagramu