Termální pleťové lázně

Termální pleťové lázně Termální pleťové lázně

Francouzi jsou mistři ve výrobě lahodných sýrů, croissantů, ale i báječné a účinné kosmetiky.

Termální pleťové lázně
{loadposition breadcrumb}

Termální pleťové lázně

Francouzi jsou mistři ve výrobě lahodných sýrů, croissantů, ale i báječné a účinné kosmetiky.

Dopřejte své pleti jen to nejlepší. Potřebné minerální látky pro ni najdete i v termálních pramenech, které jsou nyní dermatology vychvalovány do nebe a které vám jako na talíři servírují prestižní francouzské kosmetické značky. Ty čerpají přísady do svých produktů z přírodních krás plných ledovců, jezer a řek, které jsou lidskou rukou téměř netknuté a plné esenciálních minerálů i živin. A vám pak pomohou zdařile bojovat proti ekzému, zarudnutí i zánětům kůže.

3 tipy, které musíte vyzkoušet:

Vichy Aqualia Thermal Riche - denní krém

Posilující a zklidňující 24hodinová hydratační péče pro velmi suchou pleť s přísadou termální vody z Vichy, která je bohatá na vzácné přírodní minerály působící přímo do jádra buněk. Obsahuje 17 minerálních a 13 stopových prvků, krém má uklidňující účinek, výrazně snižuje projevy štípání, svědění a pálení a chrání pleť před volnými radikály.

Avene Cold Cream - krém pro velmi citlivou pokožku

Silně ochranný krém, který se snadno vstřebává a přináší pleti okamžitou úlevu. Báječně účinkuje na velmi suchou a citlivou pokožku. Termální voda v něm obsažená ji hydratuje, zklidňuje, zjemňuje i vyživuje.

Biotherm Čisticí pěnivá voda Biosource

Čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků v její péči. Kvalitní čisticí voda značky Biotherm se dokáže proměnit v lehkou pěnu, která perfektně čistí všechny typy pleti. Obsahuje buněčnou vodu z termálního planktonu a výrazně rozjasňuje pleť, zbavuje ji nečistot i odumřelých buněk.

sledujte nás na instagramu