Krásné ruce za pár minut

Krásné ruce za pár minut Krásné ruce za pár minut

Hezká manikúra je ozdobí, ale důležitý je především základ.

Krásné ruce za pár minut
{loadposition breadcrumb}

Krásné ruce za pár minut

Hezká manikúra je ozdobí, ale důležitý je především základ.

Dopřejte svým rukám šetrnou péči. Budete je mít hladké a jemné jako pírko. S následujícími tipy to zvládnete za pár minut:

Peeling

Odumřelé kožní buňky musí pryč! Na to jsou báječné peelingy na ruce. Měla byste je používat alespoň jednou týdně. Zvláště tehdy, když máte hodně suchou i popraskanou pokožku.

Odstraňte kůžičku

Tu, která ulpívá na nehtech, jemně stlačte k jejich spodním okraji. Přebytečnou kůži pak velmi opatrně odřízněte speciálním řezákem. Nůžkám se v tomto případě raději vyhněte, práce s nimi není tolik přesná.

Vytvarujte a zkraťte nehty

Nehty tvarujte do obloučku směrem k jejich středu. Místo klasických kovových pilníků používejte skleněné. I k nehtům jsou šetrnější a vhodnější na údržbu.

Naleštěte drápky

Oboustranným pilníkem s hladkou i drsnou částí (tzv. nail buffer) nehty jemně opilujte a zacelte. Poté je také na povrchu vyhlaďte a leštící stranou naleštěte.

Naneste krém na ruce

Dodejte svým rukám jemnost a hydrataci speciálním krémem na ruce. Na suché a popraskané ruce používejte mastnější varianty a někdy také na noc vyzkoušejte krémový zábal. Toho dosáhnete tak, že na ruce nanesete silnou vrstvu zvoleného pěstícího krému a na ruce natáhnete bavlněné kosmetické rukavice.