Šatníková exkurze

Šatníková exkurze Šatníková exkurze

Základní pravidla garderóby a ověřené finty.

Šatníková exkurze
{loadposition breadcrumb}

Šatníková exkurze

Základní pravidla garderóby a ověřené finty.

1. Vaše oblečení

Víte, co byste zaručeně měla najít ve svém šatníku? Zeštihlující džíny, malé černé šaty, krátké sako, trenčkot, vkusné lodičky na vyšším podpatku i mokasíny. Investice, jež se vám vyplatí nyní i do budoucna. Na co si však dávejte pozor, jsou imitace slavných značek. Tzv. fake výrobky dámy skutečně nenosí. Raději si našetřete na jejich pravé verze, budete z nich mít i větší radost.

2. Vaše šperky

Díky nim můžete vypadat v mžiku jinak. Ve své šperkovnici byste měla pokaždé najít sluneční brýle (nejen na okrasu, ale i ochranu), koktjelový prsten i originální brož, která je v umístění na outfitu velmi variabilní. Zvolte její motiv takový, který unosíte k většině svého oblečení v šatníku.

3. Vaše kabelka

Kabelka je svým způsobem vizitka. Díky ní si děláme o ženě okamžitý obrázek. Ať už je vám vlastní jakýkoliv styl, ve své výbavě byste měla najít klasické malé psaníčko takové barvy, které se hodí ke všemu, nejlépe černé. Dále větší kabelku na denní nošení, které je oddolná i elegantní a víkendovou tašku většího rozměru pro cestování, sportovní oblečky a další.

sledujte nás na instagramu