Proměnlivé maximikádo

Proměnlivé maximikádo Proměnlivé maximikádo

O tento účes se nemusíte téměř starat.

Proměnlivé maximikádo
{loadposition breadcrumb}

Proměnlivé maximikádo

O tento účes se nemusíte téměř starat.

Tento účes si už před lety oblíbila Jennifer Aniston. A měla to dobře promyšlené. Maximikádo je snadné na úpravu, údržbu a lze z něj utvářet spoustu dalších trendy účesů. Skutečně se stává nejmódnějším střihem léta. Využijte i vy potenciál maximikáda a vyzkoušejte následující.

Ležérně vyčesané – do vlhkých vlasů ke kořínkům nastříkejte tekutý gel či sérum pro zvětšení jejich objemu a vlasy vyfénujte přes kulatý kartáč. Potom je navrchu hlavy rozdělte na dvě poloviny pěšinkou, která povede středem hlavy. Jednotlivé prameny silně natupírujte v týle hřebenem a navrchu hlavy je svažte do poloculíku, upevněte pinetkami. Postranní vlasy podél obličeje nechte volně splývat.

images

Stočené do drdolu – maximikádo má na rozdíl od klasického mikáda pár centimetrů navíc, sahá zhruba 10 cm pod uši. A taky díky této délce si jej můžete vyčesat do slušivého drdolu navrchu hlavy. Vlasy tedy vyčešte a gumičkou upevněte co nejvýše, v rukou promněte pár kapek gelu a jím poté svázané prameny přetřete. Pak ohon natupírujte, přestříkejte lakem na vlasy a obtočte kolem gumičky, která svazuje culík, tak aby nebyla vidět. Pro jistotu zafixujte sponkami.


fashion-jewelry-0609-3-lg


sledujte nás na instagramu