Zkroťte své prameny

Zkroťte své prameny Zkroťte své prameny

Vlasy nepoddajné a nezkrotné! Těm je odteď konec.

Zkroťte své prameny
{loadposition breadcrumb}

Zkroťte své prameny

Vlasy nepoddajné a nezkrotné! Těm je odteď konec.

I vlasy lze lehce zkrotit, když víte, jak správně na to! Nyní to už pro vás bude hračka, a ušetříte si tak denně nějakou tu minutu sama pro sebe.

Co dělat, když...

...máte krepaté vlasy

Pokud se vám všelijak kroutí a jejich struktura není jednolitá, použijte k jejich zkrocení žehličku na vlasy. Předem však použijte uhlazující mléko či přípravek, který vlasy ochrání před vysokou teplotou žehličky. Prameny pak rozdělte a jednotlivě tahy žehličkou narovnávejte. Poté je ještě pro oživení přestříkejte leskem na vlasy ve spreji.

...máte mastné vlasy

Trápí vás, že se vám vlasy příliš mastí, a to zejména u kořínků, a jsou bez objemu? Kštici rozdělte pěšinkou, jak jste zvyklá, a vše zamaskujte použitím suchého šamponu, který do vlasů nastříkáte. Poté si ještě trochu suchého šamponu aplikujte do dlaní a vmasírujte k samotným kořínkům. Prameny potom důkladně prokartáčujte a vyfénujte, přitom je zlehka nadzdvihujte, aby opět získaly na objemu.

...máte zplihlé vlasy

To se často stává u jemných pramenů. Vše napravíte, když do zcela suchých vlasů nastříkáte sprej pro jejich větší objem a důkladně jej vetřete ke kořínkům. Poté kštici na jejím vrchu natočte přes kulatý kartáč a na pár minut zahřejte fénem. Následně horký vzduch vystřídejte na pár vteřin za studený a pak vlasy opatrně uhlaďte hřebínkem.

sledujte nás na instagramu