Vztahy: bez cenzury

Vztahy: bez cenzury Vztahy: bez cenzury

Otázky, které vás zajímají, mají svou odpověď!

Vztahy: bez cenzury
{loadposition breadcrumb}

Vztahy: bez cenzury

Otázky, které vás zajímají, mají svou odpověď!

Zjistěte pravdu o tom, co vás trápí, zajímá, na co hledáte odpovědi už delší dobu. Vybrali jsme čtyři časté otázky a k nim uvedli odpovědi.

Je vhodné mít sex před návštěvou gynekologa? Pozná to doktor?

Buďte raději zdrženlivá a nechte si to napozději. Doktor pozná, že nedávno došlo k sexuálnímu styku. Navíc mu tak můžete ztížit celou prohlídku, kdy v některých případech může dojít i ke zkreslení výsledků vyšetření. Minimálně tedy den před návštěvou gynekologa nesouložte.

Sexuální partner má genitální opar. Je možné jej od něj chytit?

Pravděpodobně ne, když bude při každé souloži používat kondomy, ale zaručit se to najisto nedá. Sice jimi snížíte riziko přenosu, ale vůbec nejlepší bude, když si to partner namíří rovnou k lékaři, který mu poradí s následnou léčbou, a vy tak budete mít po starostech.

Často se ‚tam dole' cítím a bojím se, že si toho všimne i partner. Čím to je?

Každá žena má svou vůni. Nejlépe se to dá nazvat jako pižmo. Dá se tvrdit, že to, jaký odér 'tam dole' vydáváte, je ovlivněno také tím, co jíte a pijete. Některé pachy však mohou signalizovat kvasinkové infekce a podobně. Pokud se vám tedy něco nezdá, navštivte raději svého gynekologa, který provede stěry a zjistí, zda je vše v pořádku.

Co způsobuje, že po sexu cítím v intimních partiích podivné pálení, podráždění?

Faktorů může být pochopitelně více. Pokud používáte kondomy, může to být alergie na latex či nějakou složku lubrikačního gelu. Avšak může to být způsobeno také nedostatečnou vlhkostí pochvy během sexu, čemuž by mohl pomoci právě lubrikant. Pro jistotu se však poraďte s gynekologem.

sledujte nás na instagramu