Přirozené líčení

Přirozené líčení Přirozené líčení

Dostane vás svou jemností a naturálním vzhledem.

Přirozené líčení
{loadposition breadcrumb}

Přirozené líčení

Dostane vás svou jemností a naturálním vzhledem.

Nahé líčení (z anglického originálu nude) je jedno z nejžádanějších jako přirozená krása sama. Někdy je těžké takového efektu dosáhnout, ale s následujícími triky to pro vás bude velmi snadné.

Hydratace

Na tvář naneste hydratační krém pro vyhlazení pleti, může být i jemně třpytivý. Lépe se vám poté bude aplikovat podkladový make-up. Krém naneste nejméně 10 minut před líčením.

Podkladový make-up

Zacházejte s ním nadmíru opatrně. Má vám pomoci vyrovnat barevné odlišnosti pleti, a ne ji silně překrývat. Dbejte zejména na jeho správné rozetření po krajích tváře.

Korektor

Viditelnější nesrovnalosti pleti zakryjete šikovně korektorem v tónu světlejším, než je vaše pleť. Kryje lépe než podkladový make-up a má hustší konzistenci. Aplikujte jej pomocí drobného štětečku. Dávejte však pozor, aby se odstín korektoru příliš nelišil od barvy vaší pleti.

Tužka na obočí

Decentně zvýrazněte svoje obočí tužkou stejné barvy. Vybarvěte jej směrem od vnitřních koutků do stran, vyplňte mezery.

Pudr a tvářenka

Báječně fixuje barevné pigmenty make-upu na pleť a také ji dokonale zmatní. Pomocí štětečku jej nanášejte v tenké vrstvě od středu do stran, a to přes celou tvář. Následuje aplikace tvářenky, která pomůže dát důraz na kontury obličeje. Zvolte její korálový, růžový či broskvový tón a nanášejte na nejvyšší místo svých tváří. Pod lícní kosti přidejte lehce bronzový odstín.

Oční stíny

Celá víčka pěkně zvýrazněte světle hnědými nebo béžovými očními stíny. Rozetřete je až směrem k obočí.

Řasenka

V tomto případě vynechte černý odstín, vyberte si dohněda zbarvenou řasenku, a to jen na vrchní řasy. Pokud však máte skutečně výrazné a tmavé řasy, můžete použít pouze transparentní maskaru.

sledujte nás na instagramu