Ofina 4× jinak

Ofina 4× jinak Ofina 4× jinak

Účesová sezona je ve znamení ofiny.

Ofina 4× jinak
{loadposition breadcrumb}

Ofina 4× jinak

Účesová sezona je ve znamení ofiny.

Tajemství krásy účesů odhaleno. Na výsluní se opět vrací praktická a velmi slušivá ofina v několika proměnách. Vystupte z davu a noste ji s grácií v různých střizích.

Zarovnaná a výrazná

Vypadá fantasticky a má styl, který je nyní v centru pozornosti. Nejlépe vynikne na dlouhých rovných vlasech. Pokud máte kulatější tváře, raději se vyhněte tomu, aby byla střižena příliš doširoka. Lepší bude spíše prostříhaná. Luxusně vynikne i ve vlasech zatočených do drdolu, ve vysoce posazeném culíku i rozpuštěných vlasech plážového looku.

blunt-bangs

Vyfoukaná a zaoblená

Ofina vyfénovaná přes kulatý kartáč je náramně slušivá. Dokáže smyslně zvýraznit lícní kosti a zakrýt široké čelo. Padne jako ulitá ke všem strukturám vlasů. Může být stylizována k rozcuchanému účesu, elegantně uhlazenému i ke kudrnatým či zvlněným kadeřím. Je ideální pro krátké i dlouhé prameny.

selena-gomez-bangs-9

Střižená zešikma či asymetrická

Složitější střihy mají také výraznější vizuální dopad. Asymetrické či kupírované ofiny upoutají pozornost k obličeji. Vypadají rebelsky a velmi spontánně. Trendy jsou také ofiny ‚zubaté' čili nestejné délky nebo také s ledabyle delšími prameny.

short_redhead

Barevná ofina

Favorit léta 2012. Celý účes dokonale oživí a rozjasní. Velmi oblíbené jsou především ofiny barevně kontrastní. K hnědým vlasům hezky padne blond ofina i ofina červená, k plavým zase růžová. S nimi žádný účes nebude působit nudně. Obdivovaná bude také v barevné škále. Multibarevné ofiny se nosí víc než kdy dřív.

scene-hair-color-2012


sledujte nás na instagramu