Skandální odhalení

Skandální odhalení Skandální odhalení

Exkluzivní novinky ze světa řasenek

Skandální odhalení
{loadposition breadcrumb}

Skandální odhalení

Exkluzivní novinky ze světa řasenek

Tři nové maskary, tři proslulé značky a báječné efekty, které maximálně zvýrazní vaše řasy.

ScandalEyes, Rimmel

Dosáhnout dlouhých a výrazných řas bude tak snadné. Postačí pár tahů řasenkou ScandalEyes, a váš pohled bude naprosto odzbrojující. To díky robustnímu kartáčku, který zachytí každou řasu zvlášť, a to i ty nejmenší a nejjemnější. Řasenka slibuje také líčení bez žmolků, obsahuje extradávku kolagenu i keratinu pro plné a silné řasy. Těšit se na ni můžete už od poloviny září, kdy dorazí i do našich obchodů, a to za cca 169 Kč.


IMG_0863-1024x768

Volum' Express Colossal Smoky, Mabelline

Světová kosmetická značka uvádí na trh svou první řasenku s khôl pigmenty, které vyčarují intenzivní uhlově černý odstín řas. Chcete mít uhrančivý a podmanivý pohled? S tímto smyslně kouřovým odstínem řasenky je to zaručeno. Maskara s matnými pigmenty slibuje výsledný kouřový efekt líčení, a navíc i bohaté a husté řasy. V jejím složení najdete formuli kolagenu, která v tomto případě dokáže řasy zvětšit údajně až devětkrát. Proč tedy váhat? K zakoupení bude během srpna ve dvou barvách - černé a hnědé, zhruba za 230 Kč.

mbl-colossal-smokyeyes-brown-rasenka

Lash Queen Celebration, Helena Rubinstein

Maskara, díky níž budou vaše řasy vypadat jako ze studia vyhlášených maskérů filmových hvězd. Řada řasenek Lash Queen je důkazem toho, že i řasy mohou být vaším klenotem a dokonalou ozdobou. Zajistí vysněný objem i fascinující a provokativní look. S ní si dopřejte řasy takového objemu i délky, jaké jste si již dávno vysnila. Maskara s krémovým složením má jedinečný, měkký a ohebný kartáček, který je zárukou přesného nanášení bez slepování řas. Obsahuje také duo formuli Lash Build s částečkami zlata, které perfektně odrážejí světlo, a váš pohled bude skutečně zářivý! K dostání bude od září 2012 v jasně černém odstínu, za přibližnou cenu 970 Kč.

lash-queen-celebration

sledujte nás na instagramu