Zákulisní triky modelek

Zákulisní triky modelek Zákulisní triky modelek

Víme, jak si dámy na módních molech pomáhají k dokonalosti.

Zákulisní triky modelek
{loadposition breadcrumb}

Zákulisní triky modelek

Víme, jak si dámy na módních molech pomáhají k dokonalosti.

Voňavá po celý den

Občas se stane, že doma nechají svou oblíbenou vůni. A na to je tu skvělý tip. Stačí seběhnout do prvního květinářství či obchůdku s esenciálními vůněmi a zakoupit si lahvičku aromatického oleje. Ten na rozdíl od parfému stojí jen pár desítek korun. Poté si jím potřete zápěstí a jemně i za uchem, a celá se tak krásně provoníte.

Hladké a hebké vlasy

Jsou vaše vlasy příliš suché a těžko se rozčesávají? Stejným problémem často trpí i modelky, jejichž kštice je dennodenně namáhána laky na vlasy, tužidly i složitými vlasovými úpravami. Když nemají po ruce speciální olej do vlasů, použijí s klidem i olivový, který si v menším množství nejprve rozetřou ve dlaních a pak jimi protřou vlasy. Má téměř stejný účinek jako drahé produkty na olejové bázi.

Rychlá vzpruha

Když vypadá obličej modelek unaveně, je třeba okamžitá náprava. A pokud nemají zrovna po ruce vytříbené pleťové masky známých značek, skočí do nejbližší samoobsluhy, kde si koupí obyčejný bílý jogurt a med. Do jogurtu přidají pak dvě kávové lžičky sladké pochoutky, dobře promíchají a nanášejí na tvář. Expresní pleťové povzbuzení zaručeno.

Ranní restart

Sotva stanou z postele, už musejí být připravené k akci. Aby byl připraven i jejich organismus, pijí vlažnou vodu s kapkou citronu. Ta nastartuje jejich metabolismus na plné obrátky a lehce kyselá chuť zase pořádně rozcvičí jejich obličej. Takový citrusový šok je však i zdraví prospěšný.

sledujte nás na instagramu