Sexy body

Sexy body Sexy body

Cviky, které zpevní váš zadeček i stehna a zbaví vás neústupných dolíčků.

Sexy body
{loadposition breadcrumb}

Sexy body

Cviky, které zpevní váš zadeček i stehna a zbaví vás neústupných dolíčků.

Celulitida, povislá kůže, nesouměrné tvary, tukové polštářky. Stále dokola! Problémy, které nás trápí a nedají nám spát. Není však všem dnům, ani letním, konec. Pusťte se do toho a začněte doma s pár cviky, které vám pomohou dosáhnout ladné figury.

Zvedání nohou

Klekněte si na kolena, rukama se opřete o zem a začněte nejprve levou nohu zvedat do strany do výše boků. Vždy 15krát. Potom ji vystřídejte za pravou nohu.

Zvedání pánve

Lehněte si na záda a mějte lopatky stále položené na podlaze. Nohy pokrčte v kolenou, opřete se o paty a plynulými tahy zvedejte zadeček od země až do té polohy, kdy budou bříško i stehna ve stejné poloze. Pro větší efekt tohoto cviku zkuste jednu nohu natáhnout dopředu a zvedejte se pouze na jedné noze. Na každé noze 10krát.

Zpevnění zadní strany stehen

Opět si klekněte na kolena, vpředu se opřete o předloktí. Nyní nechte pravé koleno položené na zemi a levou nohu natáhněte a narovnejte. S ní začněte nejprve provádět pomalé plynulé tahy nahoru a dolů (na každé noze 10krát), poté malé a rychle při nich kmitejte nohou.

Dřepy s bočními výkopy

Jděte do podřepu s koleny u sebe. Do rukou si vezměte kilové činky anebo je jen sepněte před sebou. Nyní se plynule z podřepu zvedejte a levou nohu natáhněte na stranu a zase se pomalu vracejte zpět do podřepu. Potom levou nohu vystřídejte za pravou. Opakujte 10krát.