Jak se obléct podle horoskopu

Jak se obléct podle horoskopu Jak se obléct podle horoskopu

Zapomeňte na návrháře. Co vašemu šatníku diktuje hvězdná obloha?

Jak se obléct podle horoskopu
{loadposition breadcrumb}

Jak se obléct podle horoskopu

Zapomeňte na návrháře. Co vašemu šatníku diktuje hvězdná obloha?

Beran
Předností Beranů je hlava. A nezáleží jen na tom, co máte v ní, ale i co je na ní. Zkrášlete vlasy sponkou, čelenkou, šátkem nebo kloboukem. Vyniknete v davu!

Býk
Vaše oblečení musí být pohodlné, ale zároveň i velmi ženské. Okořeňte zajetý styl výrazným šperkem kolem šíje či ji oviňte zajímavým šátkem.

Blíženci
Jste šťastné znamení – můžete si dovolit cokoli. Máte ráda mladistvé věci, tak si je užívejte. Nezapomeňte na detaily – i manikúra se počítá jako součást celkového modelu.

Rak
Čiší z vás ženskost. Tak ji nechte vyniknout. Nic ženě nezvedne sebevědomí tak jako dokonalé prádlo, o kterém ví jen ona sama. A později odhalí tajemství i její partner…

Lev
Jste ztělesněné sebevědomí. Předností vždy bude dokonale upravená hříva a okázalý výstřih. Sluší vám tmavší, smyslné barvy. Tak směle do nich!

Panna
Pannu snadno poznáte. Je vždy dokonale upravená, pečlivě nažehlená a bez jediné skvrnky. Zkuste se někdy odvázat a ukažte třeba bříško. Ani netušíte, jak sexy to může být.

Váhy
Určujete módní trendy. Máte rádi odvážné modely, které často nikdo jiný neumí nosit. Vsaďte na dobře střiženou sukni, která obepne boky, či upnuté džíny, které zdůrazní vaše křivky.

Štír
Sálá z vás sexualita a krása. Proto nemusíte zbytečně svůj styl dotvářet složitými outfity. Vsaďte na jednoduchost a nadčasovost. Budete sexy i v bílém tričku a džínách.

Střelec
Sluší vám barevné kousky. Oblečte se do žluté, červené, modré či zelené. Nebojte se sytých odstínů. Budete se cítit skvěle a i okolí ihned zvednete náladu!

Kozoroh
Na šatníku si dáváte záležet. Milujete luxus a znáte nazpaměť jména všech návrhářů. Víte, že nejlépe upoutáte pozornost luxusní kabelkou či drahou koženou peněženkou.

Vodnář
Vaší doménou jsou nohy. Nebojte se je odhalit, a ještě jako bonus je povyšte o stupeň výš na krásných vysokých podpatcích. Pak nebudete vládnout jen všem mořím, ale i všem mužům.

Ryby
Zahalte své dokonalé křivky do rozevlátých letních maxišatů, které bude vítr čechrat jako mořské vlny. Nebojte se jich a skočte do nich po hlavě.