10 věcí o sexu, které byste měla vědět

10 věcí o sexu, které byste měla vědět 10 věcí o sexu, které byste měla vědět

Bez nich totiž nebude milování nikdy tak dobré, jak může být.

10 věcí o sexu, které byste měla vědět
{loadposition breadcrumb}

10 věcí o sexu, které byste měla vědět

Bez nich totiž nebude milování nikdy tak dobré, jak může být.

Společný orgasmus
Snaha o něj je zbytečně stresující. Když to nejde, svět se nezhroutí. Alespoň jeden z vás si ho užije a druhý si jej vychutná jako odměnu poté.

Změňte scenerii
Dokonale povlečená postel, plameny svíček se mihotají, všechno je, jak má být… ale není to trochu nuda? Milování musíte čas od času okořenit jiným prostředím. Je léto – zkuste les, vodu a nebo alespoň změňte pokoj.

Smějte se
Může to být trapas… nebo nemusí. Divné zvuky, krkolomná poloha či hlava a noční stolek v kolizi. Berte všechno s nadhledem. Pobavíte nejen jeden druhého, ale i kamarádky.

Vezměte to do svých rukou
Nedosáhla jste orgasmu? Poraďte si sama. To, že soulož skončila, neznamená, že si nemůžete vyvrcholení dopřát i vy. Trvá zhruba 20 minut, než žena při milování dosáhne orgasmu. Při masturbaci jen čtyři. Jednoduchá matika.

Řekněte si
Nebojte se mluvit. Je lepší své přání jasně vyjádřit, ááách prostě někdy nestačí.

Je o. k. říct ano
Experimentujte. Vyvíjejte se. To, co byste se styděla udělat s prvním partnerem, vyzkoušejte s dalším.

Je o. k. říct ne
Nemáte náladu? Nechce se vám do podivné sexuální praktiky, se kterou přišel váš protějšek? Promluvte si. Váš názor musí akceptovat.

Do hloubky
Máte pocit, že výkon při orálním sexu se měří podle toho, jak daleko ho vnoříte? Chyba. Jde především o techniku jazyku, rukou a správného rytmu. Navíc – mužům prakticky stačí jen fakt, že to děláte, a ještě ráda.

Jako z lechtivého filmu
Je vám doufáme jasné, že porno je stejná pohádka jako příběh o Popelce, která se svým princem na bílém koni uhání do západu slunce. Takhle to prostě nefunguje.

Dvojí měřítka
Nezáleží, jestli máte 90-60-90, nebo ne. V posteli se centimetry nepočítají, co ale ano, je náruživost a schopnost se svým tělem pracovat a užívat si v něm každou vteřinu.

sledujte nás na instagramu