Jak randit přes internet

Jak randit přes internet Jak randit přes internet

Našla jste lásku přes sociální síť? Poradíme, jak si ji udržet.

Jak randit přes internet
{loadposition breadcrumb}

Jak randit přes internet

Našla jste lásku přes sociální síť? Poradíme, jak si ji udržet.

Facebook, seznamky, Skype či ICQ. Díky virtuální síti se už nemusíme zamilovat jen do kamaráda od vedle, ale i do muže vzdáleného desítky kilometrů…

1. Žádný spěch
Osoba na druhé straně vám sice může být sympatická už od první zprávy, nepouštějte se ale do ničeho bezhlavě. Pečlivě si prohlédněte fotografie. Chodí ven s přáteli? Má rušný společenský život? Cestuje? Jaké má koníčky? Vše byste z alb měla vytušit.

2. Zvedněte telefon
Stále si jen píšete? Řekněte si o číslo a zavolejte si. Má sympatický hlas? Budete si mít stále o čem povídat? Na vše ihned dostanete odpověď.

3. Svěřte se
Řekněte o svém začínajícím vztahu přes internet své kamarádce či rodině. Nemáte se za co stydět. Zeptejte se na názor druhých.

4. Jděte na rande
Nemusíte bydlet ve stejném městě, abyste mohli mít společný zážitek. Zajděte si ve stejný den každý sám do kina na určitý film a pak si vyměňte názory. Budete mít pocit, že jste s ním, navzdory odloučení.

5. Pište
A teď nemyslíme ťukání do klávesnice. Vezměte do ruky pero a papír a pošlete mu dopis či pohled. Místo zálohované konverzace v počítači vám oběma zůstane hmotná vzpomínka.