4 tipy, jak proměnit prázdninový flirt v lásku na celý život

4 tipy, jak proměnit prázdninový flirt v lásku na celý život 4 tipy, jak proměnit prázdninový flirt v lásku na celý život

Léto, vysoké teploty, krátké sukně a tak osvěžující zrádné koktejly… znáte to

4 tipy, jak proměnit prázdninový flirt v lásku na celý život
{loadposition breadcrumb}

4 tipy, jak proměnit prázdninový flirt v lásku na celý život

Léto, vysoké teploty, krátké sukně a tak osvěžující zrádné koktejly… znáte to

A po prázdninách čeká vystřízlivění a tvrdé probuzení do reality, když se po horkém létu místo vysokých sandálků obujete do teplých ponožek a sexy chlap se promění v nudného patrona. Přinášíme vám pár tipů, jak románek udržet do podzimních dnů, a možná i na celý život.

1.  Udržujte společné rituály
Jakmile se změní klimatické podmínky z tepla na podzim, bývá občas i společná nálada obou partnerů na bodu mrazu. Nalezněte proto s partnerem nějakou společnou činnost, kterou můžete vykonávat každý den, a tak vás udrží v kontaktu. Posnídat, vyvenčit psa, uvařit večeři… nebo si užijte horkou koupel.

2.  Vymýšlejte stále něco nového
Alespoň jednou týdně svou letní lásku někam vyvenčete. Návštěva kina, koncertu nebo pěkný víkend někde ve wellness hotelu nikdy není na škodu.

3.  Seznamte ho se svými přáteli
…a naopak chtějte poznat jeho kamarády. Ne nadarmo se říká, že váš přítel je oko do vaší duše. Pokud se bude chlapec kroutit, netlačte na něj, všechno chce svůj čas, jestli ale i silvestra spolu oslavíte sami, aniž byste se do té doby potkala s jeho parťáky, zbystřete, možná vám něco tají.

4.  Připomeňte si léto
Jistěže po vás nechceme, abyste se na podzim promenádovala po bytě v bikinách či skákala do studené Vltavy, ale podařená vzpomínka na letní radovánky spočívá v drobných detailech. Stačí, když milého překvapíte vlastnoručně namíchaným koktejlem, zarámovanou společnou fotkou z letního hudebního festivalu nebo třeba návštěvou sauny. Z vlastní zkušenosti radíme, že i taková tapeta na plochu počítače s motivem pláže na Mauriciu taky nemusí být na škodu.
 

Související články:

Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
Hvězdná retrospektiva: Proměny Miley Cyrus