6 tajemství o sexu, které vám muži nikdy neprozradí!

6 tajemství o sexu, které vám muži nikdy neprozradí! 6 tajemství o sexu, které vám muži nikdy neprozradí!

Myslíte, že se se svým partnerem můžete bavit o milostných hrátkách otevřeně? Chyba!

6 tajemství o sexu, které vám muži nikdy neprozradí!
{loadposition breadcrumb}

6 tajemství o sexu, které vám muži nikdy neprozradí!

Myslíte, že se se svým partnerem můžete bavit o milostných hrátkách otevřeně? Chyba!

Muži nám zdaleka neříkají o svých tajných sexuálních představách. Odhalíme vám šest sexy tajemství vašich miláčků, o kterých by chtěli, abyste je věděla, ale do očí vám o nich neřeknou!

1. Anální sex? No jistě! Když se spolu dohodnete na tom, že se do toho nijak nepohrnete, stejně v nich hlodá červíček zvědavosti, a i přesto si muž představuje, jaké by to s vámi mohlo být. Proto pokud nemáte nic proti, klidně to svému partnerovi navrhněte, uvidíte, jak rád vám za tuto sexy ‚službu‘ poděkuje.

2. Důvěra v posteli především! Možná si myslíte, že když se s vámi konečně rozhodne vlézt do postele, že je plný sebevědomí, ale opak je pravdou. Muži obvykle bývají při prvním sexu s novou partnerkou nervózní z toho, že selžou, ještě víc než žena samotná. Proto radíme situaci nekomplikovat, a pokud při vašem poprvé selže, nijak situaci nekomentujte a muže ujistěte, že se s ním cítíte skvěle.

3. Milování nadivoko! Není nutné, abyste se při sexu pálili žhavým voskem nebo se navzájem zbičovali, ale muži občas rádi vyzkouší trochu drsnější sex. Tip JOY ON-LINE: Při sexu muži přejíždějte trochu silněji svými nehty po zádech nebo jej pevně zatahejte za vlasy. Nebojte se být trošku drsnější, partner vám sám ukáže, kde jsou vaše hranice.

4. S malým kašpárkem velké divadlo? Muži prostě mají největší obavu z toho, jestli jejich penis není příliš malý, takže si občas kladou otázku, jestli je pro vás dost velký. Pokud vašeho milého opravdu milujete, udělejte mu prostě radost a občas proneste, jak je jeho ‚chlouba‘ velká, bez ohledu na to, jestli opravdu je. Zvýšení sebevědomí zaručeno!

5. Milujte své tělo! Nezáleží na tom, jestli máte prsa nulky a posilovnu jste neviděla ani na obrázku. Chlapi ocení, když svoje tělo máte ráda a nestydíte se za něj. Říká se to jednoduše, ale když dojde na vaše první milování, poslední, co chlapi řeší, jsou vaše stehna nebo bříško. Věřte si!

6. Bavlněné tílko a kalhotky do postele? ANO! Jistěže je krajkové sexy prádlo pro chlapy jak červený hadr na býka, ale poslední průzkumy mezi muži prokázaly, že když se žena oblékne do pohodlného tílka a vezme si třeba partnerovy boxerky, není pro ně nic víc sexy. Samozřejmě není řeč o vašem šestkrát sepraném triku ani babiččiných kamaších, tomu podobné outfity zakazujeme vytahovat i po uzavření manželského slibu.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Vztahy: bez cenzury
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?