Make-up trend: nahé líčení

Make-up trend: nahé líčení Make-up trend: nahé líčení

Vy se do naha svlékat nemusíte!

Make-up trend: nahé líčení
{loadposition breadcrumb}

Make-up trend: nahé líčení

Vy se do naha svlékat nemusíte!

Už několikátou sezonu kraluje přehlídkám i dennímu líčení univerzální ‚nude look‘. Nahé líčení, které si klade za cíl být co nejpřirozenější, ale přitom bez jediné chybičky. Jak toho docílit?

Při líčení používejte make-up, který se od vaší přirozené barvy pleti liší maximálně o jeden odstín. Pokud se jedná o pudr, s tím pro jistotu šetřete, make-up by měl být tělový. Co to znamená? Vsaďte na barvy, které jsou zemité, béžové s lehce růžovým nebo zlatavým podtónem. Můžete také vyzkoušet největší hit této sezony – BB krém, který lehoulince tónuje a báječně hydratuje pleť. (Náš TIP: B.B cream, Maybelline, 199 Kč)

Jak na to?
Nejprve aplikujte lehký nános rozjasňovače na partie okolo očí a nosu, vklepejte do pokožky a pomocí make-upu pleť poté sjednoťte. Na oči stačí lehký poprašek zlatohnědého stínu a hnědá řasenka, brunetky nechť použijí černou. Obočí by se mělo upravit kartáčkem do tvaru a můžete jej decentně zvýraznit hnědou tužkou.

Nakonec stačí rty přetřít balzámem nebo čirým leskem, na tváře použít tvářenku v broskvovém odstínu, a nude look je hotov!

Související články:

Make-up trend: Tyrkysové oční linky
4 způsoby, jak nosit culík
Máte pod čepicí?
sledujte nás na instagramu