Pět tipů, jak přežít lásku na dálku

Pět tipů, jak přežít lásku na dálku Pět tipů, jak přežít lásku na dálku

Milujete se, ale dělí vás stovky kilometrů?

Pět tipů, jak přežít lásku na dálku
{loadposition breadcrumb}

Pět tipů, jak přežít lásku na dálku

Milujete se, ale dělí vás stovky kilometrů?

1. Dělejte kompromisy
Pokud oba vidíte společnou budoucnost, je třeba se o ní bavit a připustit si, že se v budoucnu jeden z vás přestěhuje za tím druhým. Psychologové tvrdí, že pokud už od začátku nejste schopní ustoupit ze žádné z klíčových otázek společného žití, vztah pravděpodobně nevydrží.

2. Důvěřujte
Láska na dálku vyžaduje notnou dávku důvěry a porozumění. Je totiž nepravděpodobné, že po celou dobu odloučení budete oba trávit večery sami doma u televize. Pokuste se tedy omezit žárlivé scény či výslechy, kde ten druhý večer byl. Stačí, když o sobě dáte vědět a vaše polovička udělá to samé.

3. Komunikujte
Dnešní doba je doslova obklíčená komunikačními technologiemi, tudíž se nemusíte bát, že konverzace bude stát tisíce. Díky Skypu, e-mailu nebo Facebooku můžete být v kontaktu téměř nepřetržitě. Konverzační témata můžete oživovat třeba tím, že budete číst stejnou knížku nebo se podíváte na film.

4. Pevné datum je základ
Nic nepomůže vztahu na dálku tolik jako přesné datum, kdy se setkáte. Oba se budete mít na co těšit, a díky tomu tak snadněji překlenete čekání.

5. Sex po telefonu
Nemusíte partnerovi volat a popisovat mu, co zrovna děláte a co máte na sobě. Občas stačí poslat lechtivou SMS nebo e-mail. Co se týče fotografií, radíme být zdrženlivější, nikdy nevíte, komu by se mohly dostat do rukou.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu