Milla Jovovich: Superstar bez hranic

Milla Jovovich: Superstar bez hranic Milla Jovovich: Superstar bez hranic

Co na té Mille všichni vidí?

Milla Jovovich: Superstar bez hranic
{loadposition breadcrumb}

Milla Jovovich: Superstar bez hranic

Co na té Mille všichni vidí?

Milla Jovovich teprve nedávno oslavila 37. narozeniny a její kariéra jako by znovu začala stoupat. Všichni si ji jistě pamatují z přesladké love story Modrá laguna a ve světě zabodovala o pár let později v Pátém elementu. Nyní se na plátna kin vrací už v pátém (!) pokračování akčního sci-fi Resident Evil a vypadá lépe než před deseti lety, kdy se začal natáčet první film.

Aby toho na hollywoodskou hvězdu nebylo málo, Milla přijala nabídku stát se tváří módní značky Marella pro podzim/zimu 2012. Láskou k této značce se Milla rozhodně netají. „Jsem pyšná, že jsem se stala členem Marella rodiny. Jejich oblečení je tak pohodlné, a přitom sexy,“ přiznává se Milla.

Ovšem ani po natáčení náročných filmových scén, hodin v posilovně, starání se o rodinu a po nafocení módní kampaně se slavná herečka nenudí. Podílela se totiž na vzniku nového exkluzivního parfému City Rush kosmetické společnosti Avon. „Byl to kreativní proces srovnatelný s natáčením nového filmu či s psaním knihy. Na vůni, kterou jsem spoluvytvořila, jsem se stala závislá,“ prozradila Milla o novince, která dorazí na český trh už 19. 10. 2012.

Milla prostě nelení, a jak je vidět, její hvězdná kariéra stoupá společně s věkem.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Lily Collins: Být divná je plus!