Láska přes internet! Ano, nebo ne?

Láska přes internet! Ano, nebo ne? Láska přes internet! Ano, nebo ne?

Je to marnost, nebo na netu najdete lásku svého života?

Láska přes internet! Ano, nebo ne?
{loadposition breadcrumb}

Láska přes internet! Ano, nebo ne?

Je to marnost, nebo na netu najdete lásku svého života?

Rychlá doba jednadvacátého století všechny žene nemilosrdně kupředu. Práce je na lidském hodnotovém žebříčku na prvním místě a vztahy za ní tak trochu pokulhávají. Jen se přiznejte, taky se vám už stalo, že jste do práce přišla za tmy a za tmy z ní odcházela?

Lidé dnes už nesázejí na to, že se seznámí v klubu, na dovolené nebo v práci. Většina na takové věci nemá čas ani náladu, a tak není divu, že si čím dál více z nás hledá svého budoucího partnera na internetu.

Seznamka, chat, Twitter nebo Facebook. Každý, kdo navštíví podobné sociální sítě a začne zde být aktivní, má velkou šanci, že se o něj někdo bude zajímat. Je ale třeba být při hledání obezřetná. Samozřejmě není pravda, že svoji lásku hledají na netu jenom úchylové, ale opatrnosti nikdy není nazbyt, a tak nikde neuvádějte svoji adresu nebo telefonní číslo.

Ale pokud vám váš nový internetový objev o sobě nějaké informace prozradí, můžete se o něm dozvědět před opravdovým rande ‚na živo‘ mnohem víc, než kdybyste se seznámila ve vlaku nebo na ulici. Jestli jste někoho takového už našla, gratulujeme. Jestli stále hledáte, nevěste hlavu a buďte obezřetná, nikdy totiž nevíte, kdo sedí na druhé straně.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Sexy body
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?