Tipy & triky: Jak si nalepit umělé řasy?

Tipy & triky: Jak si nalepit umělé řasy? Tipy & triky: Jak si nalepit umělé řasy?

Příroda k vám nebyla štědrá? Prodlužte si pohled umělými řasami.

Tipy & triky: Jak si nalepit umělé řasy?
{loadposition breadcrumb}

Tipy & triky: Jak si nalepit umělé řasy?

Příroda k vám nebyla štědrá? Prodlužte si pohled umělými řasami.

Některé to nepotřebují, jiné po nich touží. Ano, řeč je o dlouhých a hustých řasách jako z reklamy. Ne každému se totiž poštěstí mít takové brvy, že je ani není třeba líčit, a proto je tu záchrana v podobě těch umělých.

Jak na to?
Kupte si takové řasy, které budou odpovídat velikosti vašeho oka. Než začnete umělé řasy nalepovat, je dobré si udělat základ líčení v podobě jemných černých linek kolem očí. Ty totiž pomohou zamaskovat případné nedostatky při lepení.

Vezměte lepidlo (obvykle bývá přiloženo k umělým řasám) a lehce jím potřete celý okraj umělých řas. Chvilku vyčkejte a aplikujte na oční víčko. Je důležité, aby umělé byly co nejtěsněji u pravých řas. Začněte lepit od vnitřního až po vnější koutek oka. Řasy můžete držet pevně přimáčknuté na víčku, ale pokud ještě nejste v lepení zkušená, může se vám lepidlo po víčku roztéct a zanechat pěkný nepořádek.

Pokud se podařilo a řasy jsou na svém místě, můžete pokračovat v normálním líčení a s klidem vynechat řasenku. Umělé řasy lze také natočit kleštičkami pro ještě větší efekt. Doporučujeme ale držet se při zemi a make-up dotáhnout pouze kouřovými stíny a tvářenkou.

Související články:

5 tipů, jak si udržet letní look
Trendy účes: zapleťte se!
Vyzkoušejte: matující laky na nehty
sledujte nás na instagramu