Sháním kamarádku! Zn.: Na celý život!

Sháním kamarádku! Zn.: Na celý život! Sháním kamarádku! Zn.: Na celý život!

Všechny hledáme svoji spřízněnou duši. Ale jak najít tu pravou a napořád?

Sháním kamarádku! Zn.: Na celý život!
{loadposition breadcrumb}

Sháním kamarádku! Zn.: Na celý život!

Všechny hledáme svoji spřízněnou duši. Ale jak najít tu pravou a napořád?

V dětství nebylo zas tak těžké najít kamarádku. Stačilo poslouchání stejné hudby, láska ke stejnému idolu nebo prostě společná škola, třída nebo taneční. Nyní, když jste dospělé, o známé nemáte nouzi, ale pravá kamarádka ‚na život a na smrt‘ jaksi chybí. Jak si najít přítelkyni, která vám poradí, zasmějete se s ní a můžete jí svěřit svá tajemství?

Psychologové uvádějí, že když jste dospělé, zakládáte si na výběru nejlepší kámošky o dost více než  v pubertě. Chcete pevné zásady, rozumné uvažování a důvěru. Proto by bylo fajn, kdybyste si o vážné adeptce na post nejlepší kámošky byla jistá, že jí můžete důvěřovat, bude k vám upřímná, laskavá a můžete si vzájemně naslouchat.

A kde hledat? Nejjednodušeji se hledá mezi kamarádkami z dětství. Mnohdy stačí pouze lehce oživit vztahy, takže se proberte kontakty ze střední nebo ze základky, a malý výběr máte hned před sebou. Pokud jste se rozhádaly kvůli klukovi nebo opisování, věřte, že takové malichernosti už budou zapomenuty.

Dalším místem jsou sociální sítě a hodí se zejména těm, které jsou trochu stydlivé. Na druhou stranu zase nevíte, jak vám taková nová kamarádka sedne ‚naživo‘. Svoji krevní skupinu můžete ale hledat i mezi kamarády vašeho přítele, v práci nebo prostě v klubu mezi známými. Je to jen na vás, kdo nakonec zvítězí v konkurzu na nej kamarádku. Ne nadarmo se totiž říká, že láska odchází, ale opravdoví přátelé zůstávají!

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Jakou barvu si dnes obléknete?
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?