Láska na jednu noc?

Láska na jednu noc? Láska na jednu noc?

Proč ne, ale rozhodně s ochranou…

Láska na jednu noc?
{loadposition breadcrumb}

Láska na jednu noc?

Proč ne, ale rozhodně s ochranou…

Potkáte se na party. Pozve vás na drink a je neskutečně sexy. K ránu vám v taxíku nabídne, ať jdete k němu domů, a vy váháte… Tak takový scénář se vám možná už někdy přihodil. Máte říct ne, a pak si to cestou domu vyčítat, nebo si jen tak bez zodpovědnosti užít?

Nejen letní období láká k láskám na jednu noc a ani česká metropole není výjimkou. V Čechách se k takovému úletu přiznalo 34 procent mladých lidí a z toho dokonce osm procent těch zadaných. Je ale správné nechat se strhnout vášnivým polibkem k sexu s pro vás neznámou osobou?

Je důležité, abyste – pokud se k jednonočnímu románku rozhodnete – nebyla opilá. Nikdy nevíte, kde dotyčný bydlí, a také nevíte, jaké s vámi má plány. Pokud se vám tedy něco hned od začátku nezdá, nikam s dotyčným nejezděte, ani ho nezvěte k sobě do bytu.

Pokud nakonec k sexu u vás, u něj nebo na hotelu (to je ta nejlepší varianta) dojde, mějte u sebe pro jistotu kondom, bez něj se rozhodně nepouštějte ani do milostné předehry. Nikdy totiž nevíte, jestli si z lásky na jednu noc neodvezete kromě bohatých zážitků kapavku nebo dokonce AIDS.

A pamatujte – láska na jednu noc je sex na jednu noc. Pokud se s panem neznámým nedohodnete na další schůzce, rozhodně po něm ráno nechtějte číslo na mobil.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Sexy body
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu