7 nezbytností do kabelky!

7 nezbytností do kabelky! 7 nezbytností do kabelky!

Stává se vám, že pokaždé marně hledáte v kabelce to, co zrovna nutně potřebujete? S naším manuálem se vám to už nestane!

7 nezbytností do kabelky!
{loadposition breadcrumb}

7 nezbytností do kabelky!

Stává se vám, že pokaždé marně hledáte v kabelce to, co zrovna nutně potřebujete? S naším manuálem se vám to už nestane!

1. Mobil
Samozřejmě je to ihned po klíčích první věc, která vás napadne, ale přiznejte si, kolikrát jste vyrazila z domu a během porady zjistila, že vám pravděpodobně zůstal ležet na botníku?

2. Peněženka
Další důležitá věc, bez které nikdy, ale opravdu nikdy neopouštějte byt. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat hotovost, a o povinnosti mít při sobě osobní doklady ani nemluvíme.

3. Sluneční brýle
Pokud se bojíte, že si je ve své kabelkové změti poškrábete, pořiďte si na ně pěkné pouzdro. Tento šikovný pomocník vás ochrání před sluncem, v nouzi poslouží jako čelenka a po probdělé noci zaskočí místo korektoru.

4. Šátek
V létě zabrání spálení od sluníčka, v zimě zase zahřeje nastydlý krk. O tom, že zachrání před deštěm nový účes od kadeřníka, není třeba ani hovořit. Do kvalitního šátku se nebojte investovat, krásné, a přitom praktické najdete v Zaře, Topshopu nebo v H&M.

5. Papírové kapesníčky
Není divu, že vám je nutila jako malé holčičce maminka. Tito papíroví pomocníčci zabrání rozpité rtěnce, rozmazané řasence a tekoucímu nosu, aby vám pokazily váš perfektní make-up. Navíc nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat – třeba na toaletě nebo místo ubrousku v bistru.

6. Deodorant
Co si budeme povídat, někdy je opravdu třeba používat deodorant několikrát denně. Stačí během oběda navštívit restauraci nebo dobíhat autobus. Voňavou vzpruhu potřebují všichni a také by si to VŠICHNI měli vzít k srdci.

7. Žvýkačky nebo mentolové bonbony
Zubní kartáček se s sebou prostě nevyplatí vozit a po jídle či po cigaretě je to nutnost. Obzvlášť pokud je ve vašem popisu práce komunikace s lidmi. Tečka.

8. Balzám na rty
Není řeč o lesku nebo rtěnce, ale o bezbarvém balzámu na rty, který v nutnosti zaskočí místo mastičky na záděrky, odřený nos nebo vyžehlí zelektrizované vlasy. Za takový balzámek budete vděčná.

Související články:

5 tipů, jak si udržet letní look
Jakou barvu si dnes obléknete?
Jak nosit: Country styl
sledujte nás na instagramu