Jenifer Lopez: Věřím ve svou rodinu

Jenifer Lopez: Věřím ve svou rodinu Jenifer Lopez: Věřím ve svou rodinu

Říká se o ní, že má nejkrásnější pozadí na světě. A to i přesto, že je maminkou čtyřletých dvojčat. Přesvědčit se o tom budete moci na vlastní oči. Herečka a zpěvačka JENNIFER LOPEZ (43) totiž 26. října roztančí Prahu!

Jenifer Lopez: Věřím ve svou rodinu
{loadposition breadcrumb}

Jenifer Lopez: Věřím ve svou rodinu

Říká se o ní, že má nejkrásnější pozadí na světě. A to i přesto, že je maminkou čtyřletých dvojčat. Přesvědčit se o tom budete moci na vlastní oči. Herečka a zpěvačka JENNIFER LOPEZ (43) totiž 26. října roztančí Prahu!

Americká herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice známá pod přezdívkou JLo vyrazila na své vůbec první světové turné, které nazvala Dance Again. Po celém světě tak předvede, že vedle mladého milence Caspera Smarta (25) neskutečně omládla a drsný rozvod s Markem Anthonym (43) zvládla se ctí. Ale nejlepší zprávou pro všechny její fanoušky je, že se svým turné zavítá i do pražské O₂ areny. Těšit se můžete na velkolepou show. 

Díky své herecké a pěvecké profesi jste už procestovala celý svět. Je nějaké místo, kam se jdete podívat, ať jste kdekoli? Někdo chodí na nádraží, jiný do muzeí, někdo na hřbitov…
JLo: Teď na turné po Americe se moje cestování smrsklo pouze na letiště, hotel a jednotlivé arény, kde vystupuji. Takže toho z míst, kde koncertuji, bohužel moc nevidím. Nicméně pevně doufám, že po úspěšném turné budu mít opět chvíli čas na cestování, které díky dětem dostává jiný rozměr, a já s nimi objevuji místa, na kterých jsem ještě nebyla.
Jak se vám líbí v Evropě? Už jste někdy byla v České republice? 
Do Evropy se chystám na začátku října, kdy začne další část mého koncertního turné, a musím přiznat, že se velmi těším. Oproti Americe totiž budu mít mezi jednotlivými koncerty více času, tak snad poznám pro mě nová evropská města včetně Prahy, kterou navštívím úplně poprvé. Slyšela jsem o ní, že je nádherná. Věřím, že si ji zamiluju.
Pojedou s vámi do Evropy vaše děti?
S dětmi jsme si opravdu užili naši poslední dovolenou v Riu de Janeiru, a to, zda se mnou budou cestovat i na turné do Evropy, je zatím ve hvězdách. Uvidíme, jak to všechno bude.
Prožila jste dětství v Bronxu. Jaké to bylo?
Moje dětství bylo především jedno velké dobrodružství. Jelikož rodiče neměli moc peněz, musela jsem si na taneční lekce vydělávat sama. V šestnácti letech jsem se dostala do manhattanského tanečního klubu. A díky tomu jsem měla možnost hostovat v několika videoklipech a zúčastnila se dokonce American Music Awards.
Vracíte se občas domů?
Sporadicky se do Bronxu vracím. Ale ta čtvrť se od doby mého dětství hodně změnila, někdy si až říkám, jestli je to vůbec to samé místo, kde jsem vyrůstala.
Dal by se váš dojem z téhle čtvrti, vzpomínka na vlastní dětství, přirovnat k nějaké barvě, vůni?
Můj první parfém se jmenoval Glow by JLo a inspirací pro něj byly právě vzpomínky na dětství v Bronxu, kde jsem všude cítila mahagon. A ten je i základem mého prvního parfému, společně s pomerančem a santalovým dřevem. 
Jaká jste vlastně maminka?
Snažím se dětem věnovat veškerý volný čas mimo svoje pracovní aktivity, abych jim byla co nejvíce nablízku. Každý společný den nám přináší neopakovatelné zážitky a já si rodičovství opravdu užívám! 
Už jste si zvykla na ten permanentní rodičovský strach?
Bohužel zatím ne. Myslím si, že na to se prostě zvyknout nedá. Takhle to určitě mají i všechny ostatní maminky.
Myslíte, že může být silnější druh lásky, než je ta mateřská?
Zatím jsem v životě nezažila emotivnější zážitek, než je narození dětí, a myslím, že to tak i zůstane. Troufám si říci, že rodičovství mě naplňuje i v profesní tvorbě.
Chtěla jste být jako teenager slavná? Nebo vám šlo hlavně o to, dělat to, co vás baví?
Vždycky jsem chtěla dělat hlavně to, co mě baví. Proto jsem se vrhla do tance, kterému jsem naprosto propadla, a přes herectví jsem se postupně dostala i ke zpěvu.
Začínala jste jako herečka, ale dnes vás svět více vnímá jako zpěvačku. Která z těch profesí vás baví víc?
A čeho byste v nich chtěla dosáhnout? 
Obě dvě profese řadím na stejnou úroveň, neboť mi pomáhají zlepšovat se ve všech ostatních profesích. Zároveň jsou i velmi inspirativní, potkávám stále nové a nové lidi, ze kterých čerpám inspiraci pro svoji další profesní dráhu, ať už jako herečka, nebo zpěvačka.
Když zpíváte na koncertě píseň, která je o něčem bolestném, co jste si prožila, co cítíte? Není někdy 
bolestné se k tomu vracet?
V mých písních se tato témata objevují spíše sporadicky, snažím se myslet především pozitivně a tuto energii na koncertě předávat i svým fanouškům.
Nakolik je důležitá svoboda pro vás jako pro ženu a samozřejmě také jako umělkyni?
Moje svoboda je to hlavní, čím se snažím ve své tvorbě řídit. Jsem opravdu šťastná, že se nacházím v profesním období, kdy se mohu svobodně rozhodnout, který projekt budu realizovat, a vybrat si k němu tým, kterému plně důvěřuji. V opačném případě bych to nebyla já. 
Jste neustále obklopená pozorností fanoušků a bulvárních médií. Nenutí vás to vytvářet si vlastní svět?
Uzavíráte se do něj před něčím?
Moji fanoušci jsou jako součást celé mojí rodiny a život bez nich si nedokážu představit. Miluju je!
Co ovlivňuje vaše zlomová životní rozhodnutí? Rozum, daný okamžik, láska…?
Je to především rozum a od určité doby i rodina, která hraje v mém rozhodování momentálně nejdůležitější roli. 
V co nebo čemu věříte? 
Věřím v sebe samu a rodinu.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Lily Collins: Být divná je plus!
sledujte nás na instagramu