Problémy & výhody společného bydlení

Problémy & výhody společného bydlení Problémy & výhody společného bydlení

Společné žití s partnerem není jen procházka růžovou zahradou…

Problémy & výhody společného bydlení
{loadposition breadcrumb}

Problémy & výhody společného bydlení

Společné žití s partnerem není jen procházka růžovou zahradou…

Žít se svým partnerem pod jednou střechou je úžasné, protože budete sobě nablízku, ale zároveň i tento důvod může být vaší partnerskou sebevraždou.

Díky společnému bydlení ušetříte peníze za nájem
Výhoda: Pravdou je, že když nájem platíte dva, neutratíte tolik, jako kdybyste bydlela sama. Navíc se můžete rozdělit i o nákupy do domácnosti. Díky společné kase si navíc můžete dovolit lepší bydlení, než byste mohla sama.
Problém: Pokud jste zrovna nenarazila na pana perfektního, je dost možné, že se vaše láska po společném sestěhování vykašle na placení běžných věcí, jako jsou nákupy potravin a hygienických potřeb. Podle mužů jsou to ženské záležitosti, ale zároveň si neuvědomují, že takové ‚drobnosti‘ vás stojí několik tisíc měsíčně.

Budete pořád spolu
Výhoda: Opravdu je někdy mnohem pohodlnější místo kina nebo večeře si společně zalézt do vany nebo si jen tak povídat. Navíc je skvělé se každý den ráno budit vedle své lásky.
Problém: Budete spolu, i když o to zrovna nebudete ani trochu stát, a také odpadne povinnost si na sebe dělat čas, tudíž se zase naopak můžete začít v domácnosti míjet. Dopřejte si vzájemně trochu soukromí.

Budou kolem vás jeho osobní věci
Výhoda: Budete vědět, kam a s kým jde. Budete mít přehled o jeho návratech domů.
Problém: Obklopena jeho telefonem, počítačem či diářem budete mít tendenci se mu do jeho soukromí trochu nabourat. Zachovejte však dekorum a nesliďte v jeho osobních věcech, vy sama byste to také neuvítala.

Ať je pravda o společném bydlení jakákoli, pamatujte, že je vždy důležité vědět, PROČ jste se sestěhovali, a společně s partnerem mluvte, dělejte kompromisy a neobírejte se o soukromí. Milujete se, a to je právě ten důvod, proč spolu bydlíte.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu