Sexy masáž

Sexy masáž Sexy masáž

Chcete svého partnera pořádně nažhavit? Co takhle masáž penisu?

Sexy masáž
{loadposition breadcrumb}

Sexy masáž

Chcete svého partnera pořádně nažhavit? Co takhle masáž penisu?

Pokud chcete svému miláčkovi připravit opravdu žhavý erotický zážitek, masáž penisu bude pro vás dva tou pravou volbou.

Jak na to?
Jako první bod ve vaší sexy masáži musíte nachystat erotickou atmosféru. Zhasněte, zapalte svíčky a jako bonus si můžete obléct erotické prádlo. Partnera svlečte a položte na záda, jeho nohy by měly být lehce roztažené a pokrčené.

Nyní můžete začít masírovat, pro lepší zvlhčení lze použít masážní lubrikační gel (prodává např. Durex). Nejprve začněte masírovat ramena, hrudník a až poté se přesuňte k jeho intimním partiím. Zpočátku masírujte okolí, varlata a místo mezi penisem a análním otvorem. Pozor, abyste příliš netlačila. Muži jsou zde velice citliví.

Po masáži okolí přejděte k samotnému penisu. Nikam nespěchejte a opatrně stáhněte muži předkožku, tím docílíte ještě většího prožitku. Střídejte obě ruce, a pokud už máte pocit, že partner chce vyvrcholit, začněte masírovat zase varlata a kružte okolo.

Nyní nalezněte mužský G bod, který se nachází mezi varlaty a análním otvorem. Pravou rukou masírujte penis a druhou rukou citlivě pátrejte po G bodu. Jak poznáte, že jste byla v pátrání úspěšná? Jednoduše, váš partner bude těsně před vyvrcholením nebo už se mu to nepodařilo udržet.

Po takové dráždivé masáži už jen stačí vašeho miláčka obejmout a nechat ho relaxovat. Takovou dávku vášně je třeba pořádně rozdýchat, než se pustíte do dalšího kola.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
Máte pod čepicí?