Podzimní detox pro vaše tělo

Podzimní detox pro vaše tělo Podzimní detox pro vaše tělo

Očista celého těla je právě teď v kurzu!

Podzimní detox pro vaše tělo
{loadposition breadcrumb}

Podzimní detox pro vaše tělo

Očista celého těla je právě teď v kurzu!

Podzimní detox není jen o očistě celého těla a organismu. Když ho totiž budete dodržovat poctivě, podaří se vám díky němu zhubnout i pár kil.

Detoxikace znamená, že se vaše tělo zbavuje toxinů a dalších škodlivých látek, virů i bakterií. Detox by vám měl podpořit lepší trávení, dýchání i zlepšit pleť.

Pokud se hodláte do detoxu pustit, kromě fastfoodů byste měla vynechat i alkohol a cigarety. Součástí jsou různá dechová cvičení, relaxace (budete mít ze začátku míň sil než obvykle). K očistě můžete přidat i jógu nebo dlouhé procházky. Na zumbu a ostatní fitness cvičení na chvilku zapomeňte.

Jaký je jídelníček? Denně byste měla vypít nalačno sklenici vlažné vody s citronem nebo kopřivový čaj. Nesolte a zároveň nejezte tučné potraviny, jako jsou uzeniny, bílé pečivo nebo sladkosti. Zaměřte se na kořenovou zeleninu, bylinky, listovou zeleninu, olivový olej nebo zázvor. Jídlo si připravujte v páře nebo na vodě.

Podrobné rozpisy toho, co jíst v jaký den a jak dlouho, se dají nalézt na internetu. Pokud ale chcete jít do detoxu naplno, raději se poraďte se svým lékařem.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton