5 výhod dlouhého vztahu

5 výhod dlouhého vztahu 5 výhod dlouhého vztahu

Jste spolu už dlouho a myslíte si, že je to nuda? Omyl! Z několikaleté lásky se dá výhodně těžit!

5 výhod dlouhého vztahu
{loadposition breadcrumb}

5 výhod dlouhého vztahu

Jste spolu už dlouho a myslíte si, že je to nuda? Omyl! Z několikaleté lásky se dá výhodně těžit!

Uvažujete o tom, že byste svého přítele po tolika letech dala opět do oběhu? Ještě než vás opět takové rychlé myšlenky přepadnou, nechte si projít hlavou následující výhody.

1. Když spolu už dlouho žijete, je vždycky nablízku, aby vám pomohl, když se zasekne CD v počítači, opravil protékající záchod nebo vyměnil prasklou žárovku. Kdybyste dala přednost bydlení o samotě, budete utrácet za opraváře nebo zvonit na sousedy.

2. Už dokonale znáte tělo toho druhého a při sexu přesně víte, kam máte zamířit, abyste sobě i jemu udělala dobře. Chcete do takové akce pouštět začátečníka?

3. Když si za celou výplatu pořídíte novou kabelku nebo peníze na jídlo utratíte s kamarádkou na nákupech, nemusíte se bát, že budete celý měsíc jen o chlebu.

4. Není nic lepšího, než když se vracíte z dovolené a váš milý vás vyzvedne, pomůže s kufry a políbí na přivítanou. Tohle taxikář nedokáže!

5. Když se vám opravdu, ale opravdu nebude chtít, strniště na lýtkách vám bude určitě na den na dva prominuto. Vy zase na oplátku přehlédnete jeho neoholené tváře.

Související články:

Udržte si po létě bronz!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu