Čeho si všímají muži při sexu?

Čeho si všímají muži při sexu? Čeho si všímají muži při sexu?

Váš partner nesleduje v posteli jenom vaši postavu…

Čeho si všímají muži při sexu?
{loadposition breadcrumb}

Čeho si všímají muži při sexu?

Váš partner nesleduje v posteli jenom vaši postavu…

Ačkoli si většina žen myslí, že když si vezmou sexy prádlo, zatáhnou bříško a zhasnou, muži si už ničeho krom sexu samotného nevšimnou, pravda je trochu jinde. Prozradíme vám, čeho si váš drahý všímá v posteli.

Vaší sebedůvěry
Poprvé se svlékat před novým partnerem vyžaduje trochu sebevědomí, ale zvládnout se to dá i bez pěti panáků něčeho tvrdšího. Jakmile se poprvé obnažíte, muž ihned zpozorní, a pokud se před ním nebudete nijak schovávat či se ihned zakrývat polštářem, pozná a pochopí, že své tělo milujete. A to je pro muže nejvíc sexy!

Vašeho hlasitého projevu
Co se týče hlučnosti při milování, volte zlatou střední cestu. Když budete při sexu tichá jako myška, muž začne pochybovat, zda si jej vůbec užíváte. Moc hlasité vzdychání a křik zase některé nesmělé jedince spíš vyděsí, a sníží tak jejich milostný výkon.

Vaší originality
Nemusíte na partnera hned při prvním sexu lít horký vosk nebo mu zavazovat oči. Stačí udělat při milování jediný pohyb, gesto nebo polibek, který bude trošku jiný než obvykle. Taková jedinečná znamení si bude pamatovat, a dokonce je bude i vyžadovat.

Vaší vůně
Není třeba před ‚aktem‘ trávit hodinu v koupelně a mazat se mlékem, vonět parfémem a ještě se jistit deodorantem. Pokud to situace dovolí, stačí si dát rychlou sprchu a za ouška kápnout oblíbený parfém. Bude si vás díky tomu pamatovat.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu