Jak zvládnout shopping rychle & levně

Jak zvládnout shopping rychle & levně Jak zvládnout shopping rychle & levně

V obchodech s oblečením strávíte půl dne, a stejně se vracíte s nákupy, které nepotřebujete?

Jak zvládnout shopping rychle & levně
{loadposition breadcrumb}

Jak zvládnout shopping rychle & levně

V obchodech s oblečením strávíte půl dne, a stejně se vracíte s nákupy, které nepotřebujete?

Scénář je pokaždé stejný. Vyrazíte koupit pěkné zimní boty, v nákupním centru pobíháte celý den a domů se vracíte ověšená taškami, mezi kterými rozhodně boty nejsou, a stav kreditky je na nule? Máme pro vás pár zásad – při nákupech se jich držte, a už nikdy nešlápnete vedle.

1. Vyhraďte si na nákupy přesný čas
Pokud máte pauzu na oběd nebo dvě hodiny do odjezdu autobusu domů, ideální příležitost vyrazit na shopping. Tím, že jste časově limitovaná, nemáte čas se jen tak brouzdat mezi regály a kupovat zbytečnosti.

2. Utrácejte tam, kde to znáte
Pokud chcete vyrazit do nového obchodu, bezva nápad, ale pouze v případě, že máte dostatek času na jeden či dva obchody. Pokud už máte svůj oblíbený butik, vyrazte na nákupy tam. Znáte zde totiž svoji velikost i střihy, které prodávají, a tak vás výběr časově nezatíží na dlouho, na rozdíl od neprobádaných obchodů.

3. Second hand? Proč ne!
Pokud jste si doteď myslela, že second handy nabízejí jen staré, obnošené věci, jste na omylu. V těchto obchodech najdete originální modely za super ceny. Zde můžete utrácet dle libosti, a pokud vám nakonec nějaká košile nepadne, není důvod se stresovat, levný kousek můžete s klidným srdcem třeba darovat kamarádce.

4. Mějte svého stylistu
Jestli máte dojem, že stylistu si mohou dovolit pouze hvězdy a milionáři, jste na omylu. Investice do poradenství ohledně vaší image nejsou vyhozené peníze, ale dobrá investice. Stylista vám na jednotlivých kouscích a dle vaší postavy sestaví šatník, a vy už v obchodech nikdy nesáhnete vedle.

Související články:

Jak nosit: Black & White
Jakou barvu si dnes obléknete?
Jak nosit: Country styl
sledujte nás na instagramu