Tipy & triky: Péče o vlnité vlasy

Tipy & triky: Péče o vlnité vlasy Tipy & triky: Péče o vlnité vlasy

Přirozené kudrny vyžadují poctivou údržbu a servis. Jak na ně vyzrát?

Tipy & triky: Péče o vlnité vlasy
{loadposition breadcrumb}

Tipy & triky: Péče o vlnité vlasy

Přirozené kudrny vyžadují poctivou údržbu a servis. Jak na ně vyzrát?

S kudrnatými vlasy to není jednoduché, ale pokud jim věnujete dostatečnou péči, není žádný problém mít přirozeně vlnité vlasy zdravé a krásné. Prozradíme vám, jak na to!

SOS konečkům!
Majitelky vlnitých vlasů se mohou radovat, protože když jsou jejich lokny udržované, mohou být elegantní, ležérní i rozpustilé. Je ovšem důležité, abyste se staraly o konečky vlasů. Kudrny mají tendenci se třepit, krepatět a vysušovat. Je tedy třeba používat vlasové přípravky, které hlídají objem vlasů, a používat takové, které všechny výše popsané příznaky likvidují.

Aby se vlny zdravě leskly, používejte kvalitní šampony a v neposlední řadě kondicionéry. Kudrnaté vlasy totiž bývají pórovitější než rovné a potřebují jemnou péči. Trendem jsou přípravky, které na vlnách vytvoří jemný film a zvýší jejich lesk. Náš tip: Řada péče na vlasy Gliss Kur Ultimate Repair. Šampon, balzám a regenerační přípravky této řady posilují poškozené vlasové buňky, a snižují tak riziko lámání vlasů až o 95 procent.

Důležitou péčí o vlasy je taky správné vysoušení umytých loken. Ručníkem vlasy nikdy nedrhněte, jen pouze vlasy ‚obtiskněte‘. Pokud si vlasy chcete česat do drdolu či culíku, jen jemně vymačkejte vodu z vlasů, abyste nepoškodily strukturu kudrn.

Rozhodně vlasy nerovnejte žehličkou, a pokud stejně neodoláte, dbejte o to, abyste je rovnala jen jednou za čas. Kudrnaté vlasy je třeba světu ukazovat, nikoli je skrývat!

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
4 způsoby, jak nosit culík
Udržte si po létě bronz!
sledujte nás na instagramu