Jak bude myslet jen na vás

Jak bude myslet jen na vás Jak bude myslet jen na vás

Díky chytrým trikům vás celý den nevyžene z hlavy!

Jak bude myslet jen na vás
{loadposition breadcrumb}

Jak bude myslet jen na vás

Díky chytrým trikům vás celý den nevyžene z hlavy!

Ranní sprcha
Odveďte ho hned po probuzení do koupelny a dejte si rychlou sprchu dohromady. Líbání povoleno, ale dál ho nepouštějte. O to víc po vás bude přes den toužit.

Společná cesta do práce
Pokud máte to štěstí a do práce cestujete společně, vynechte alespoň pro jednou auto a jeďte autobusem nebo tramvají. Místo toho, abyste k sobě stáli čelem, otočte se k němu zády a občas se mu otřete zadečkem o klín. Zákeřné, ale účinné. Celý den vás nevymaže z paměti.

Porušte pracovní morálku
Nemusíte mu volat, ale stačí poslat jednu dobře mířenou SMS, která ho zaručeně rozpálí. Příklad: „Ráno ti to v posteli slušelo, doufám, že se tam zase večer potkáme.“ :-) Muži zbožňují lichotky i sexy narážky.

Večerní svádění
Až si spolu večer dáte večeři nebo skleničku, nechte spadnout na zem ubrousek či vidličku a při jejich zdvihání poskytněte příteli pohled do vašeho výstřihu. Je jedno, jestli máte chlapecký hrudník, nebo bujné vnady, erotické fantazie se mu v tu chvíli spustí na plné obrátky.

Postelové hrátky
Ačkoli je nad slunce jasné, že na sex tentokrát konečně dojde, vklouzněte pod peřinu oblečená. Nechte se od svého miláčka rozbalit jako dárek, na který se celý den tak moc těšil.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?