Teď & tady: rychlá dávka štěstí

Teď & tady: rychlá dávka štěstí Teď & tady: rychlá dávka štěstí

Potřebujete vzpruhu? Vyzkoušejte triky na zlepšení nálady, které zaručeně fungují!

Teď & tady: rychlá dávka štěstí
{loadposition breadcrumb}

Teď & tady: rychlá dávka štěstí

Potřebujete vzpruhu? Vyzkoušejte triky na zlepšení nálady, které zaručeně fungují!

Květinová síla
Nemusíte čekat, až vás někdo podaruje kyticí, nejkrásnější dárky si totiž stejně vždy dáte jen vy sama. Nic vám nezlepší náladu víc než když si v květinářství vyberete voňavou nádheru jen pro sebe. Zkrášlí domov a vám zlepší den.

Objímání povoleno
Na podzimní chmury nejlépe funguje vzít někoho za ruku nebo ho obejmout. Během vteřiny vás zaplaví pocit bezpečí a starosti zůstanou někde v koutku.

Pes, přítel člověka
Samozřejmě to nutně nemusí být pejsek, ale kdykoli se mazlíte s chlupáčem, zlepšujete si nejen náladu, ale i zdraví. Vědci prokázali, že dotek hebké srsti zaručeně ničí stres i deprese. Takže hurá za zvířaty!

Běhání stres zahání
Nemusíte být vrcholovou sportovkyní, ale když nazujete běžecké boty a do sluchátek si pustíte svoje oblíbené písničky, stres nebo smutek zahlásí ústup. Vyrazte běhat do parku, který máte ráda, nebo si oběhněte pár bloků. Lepší nálada přijde sama a vy ještě budete o nějaké to kilo lehčí.

Dopřejte si vaječné hody
Slepičí vajíčko je plné taurinu, což je látka, která umí účinně bojovat se stresem a nervozitou. Vaše tělo pak alespoň na chvíli bude vyrábět stresový hormon kortizol. A navíc, vaječná pomazánka nebo volské oko budou chutnat i vašemu miláčkovi.

Související články:

5 způsobů, jak najít svůj styl
Jakou barvu si dnes obléknete?
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?