4 sexy odstíny pro vaše rty

4 sexy odstíny pro vaše rty 4 sexy odstíny pro vaše rty

Podzimní polibky letos září všemi barvami.

4 sexy odstíny pro vaše rty
{loadposition breadcrumb}

4 sexy odstíny pro vaše rty

Podzimní polibky letos září všemi barvami.

Letošní podzim se, co se týče rtěnek, ponese v hřejivých barvách, ale jestli dáváte přednost neutrální barvě rtů před výraznou, na své si přijdete také. Fantazii se meze klást rozhodně nebudou.

Sexy nude
Ačkoli je to asi nejběžnější odstín, nosit se bude ke všemu a make-up snese od kouřových stínů po kočičí oči. Tyto rtěnky zanechají pusu naoko nahou, ale přitom ji dokážou rafinovaně ‚přifouknout‘. Svěží look vytvoříte v kombinaci s bezbarvým leskem.

Dark chocolate
Není třeba se obávat, že budete vypadat, jako kdybyste si rozmazala čokoládu po ústech. Rtěnky laděné dohněda jsou letošním hitem. Brunetám sluší temně hořká, blondýnky mohou sáhnout po světlejších odstínech.

Rudá klasika
Červené rtěnky ze scény jen tak nějaká barva nevystrnadí. Letos se nosí opět, a hned v mnoha odstínech. Temně karmínovou počínaje, svítivě rudou konče. Nezapomeňte před rtěnkou použít konturku. Červený nátěr má sklony se rozpíjet.

Vínová záře
Letošní podzim se nosí rty v barvě vína. Barva, která připomíná směs fialky s tmavě rudou, dodá vašim rtům nepřehlédnutelný šmrnc a vynikne jak u opálené, tak i porcelánově bílé pleti. K vínovým rtům už není třeba výrazného make-upu.

Související články:

5 tipů, jak si udržet letní look
4 způsoby, jak nosit culík
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?