Osvědčené rady pro nejlepší sex

Osvědčené rady pro nejlepší sex Osvědčené rady pro nejlepší sex

K dobrému sexu jsou potřeba dva lidé, dobrá nálada, odvaha a touha experimentovat!

Osvědčené rady pro nejlepší sex
{loadposition breadcrumb}

Osvědčené rady pro nejlepší sex

K dobrému sexu jsou potřeba dva lidé, dobrá nálada, odvaha a touha experimentovat!

V sebevědomí je kouzlo
Ačkoli to může znít jako ohrané klišé, platí to pořád a natrvalo. Je důležité, abyste si věřila. Pokud vás sex nebaví, projeví se to na jeho kvalitě a partner rychle ztratí zájem. Právě díky své sebedůvěře získáte každého, na koho se podíváte, a sex tak proměníte v opravdový zážitek pro oba dva.

Probuďte svůj sex-appeal
Samozřejmě je třeba přijmout své tělo takové, jaké je, ale není na škodu si svoji postavu trochu vylepšit. Věrnými pomocníky pro prodloužení vašich nohou budou podpatky a vosí pas vám vykouzlí dobře střižený korzet. Navíc který muž by nemiloval podvazky?

Zkoušejte novinky
Nuda je tím největším zabijákem všech vašich postelových hrátek, proto nedopusťte, aby zavítala i do vaší ložnice. Zkuste třeba změnit prostředí, navštivte swingers party nebo si zkuste zahrát sexy hru v převlecích.

Mějte svoje hranice
Co se líbí vám, nemusí vyhovovat vašemu partnerovi a stejně je to i naopak. Vždy byste si měli promluvit o tom, kam až necháte svoje erotické hrátky dojít a co je pro vás tabu. Nikdy se nenechte nutit do něčeho, co je příjemné partnerovi, ale vám ani omylem.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Pilates: 3 cviky, které fungují
Rozjeď to na Fiveriders