Vyzkoušejte: Mytický rituál olejů

Vyzkoušejte: Mytický rituál olejů Vyzkoušejte: Mytický rituál olejů

Tajemný rituál olejů se podle kadeřníků přizpůsobí pokožce každé ženy.

Vyzkoušejte: Mytický rituál olejů
{loadposition breadcrumb}

Vyzkoušejte: Mytický rituál olejů

Tajemný rituál olejů se podle kadeřníků přizpůsobí pokožce každé ženy.

Pokud vaše vlasy zejména nyní na podzim potřebují opravdovou vzpruhu, žádejte u svého kadeřníka tento rituál, který slibuje regeneraci od kořínků po konečky.

1. Očištění
K tomuto procesu dochází pomocí vyživujícího šamponu s olejovou texturou. Šampon je obohacen o směs legendárního arganového oleje a oleje ze semínek bavlníku. Šampon vlasy a pokožku hlavy očistí od veškerých nečistot a současně je vyživí.

2. Péče
Po umytí hlavy následuje maska, která taktéž obsahuje arganový olej a její krémová textura nejlépe vyživí vysušené vlasy. Na vaše přání může být maska namíchána s kapkami vyživujícího oleje. Váš kadeřník by vám také měl poskytnout masáž hlavy, která pomůže k lepšímu vstřebávání masky.

3. Foukaná
Mytický rituál olejů zakončuje foukání, které zaručí optimální výsledek a díky hloubkové výživě a ochraně proti vlhkosti vydrží váš účes perfektně upravený.

Náš tip: Vyzkoušejte originální Mytický rituál olejů s produkty z řady Mythic oil od L’Oréal Professionnel, který kromě profesionální péče nabízí i řadu na domácí používání.

Související články:

5 tipů, jak si udržet letní look
Vztahy: bez cenzury
Vyzkoušejte: matující laky na nehty
sledujte nás na instagramu