Pět věcí, které vám zaručeně zničí vztah

Pět věcí, které vám zaručeně zničí vztah Pět věcí, které vám zaručeně zničí vztah

Máte občas pocit, že ne všechno, co děláte, se vašemu miláčkovi zamlouvá?

Pět věcí, které vám zaručeně zničí vztah
{loadposition breadcrumb}

Pět věcí, které vám zaručeně zničí vztah

Máte občas pocit, že ne všechno, co děláte, se vašemu miláčkovi zamlouvá?

1. Láska on-line
Opravdu je nutnost každý den vyvěšovat milostné vzkazy pro vašeho miláčka na Facebook nebo na Twitter? Co se týká vztahu dvou lidí, je pouze jejich věcí, tak se nesmíte divit, že je váš drahý trochu rozladěný poté, co si přečetl vaše milostná vyznání spolu s dalšími devadesáti přáteli.

2. Rozchody vašich společných známých
Jestli se nedávno rozešla vaše kamarádka, nebo dokonce rozvedli staří přátelé, mějte se na pozoru. Podle odborníků se páry nejčastěji rozcházejí, když se to samé děje v jejich okolí.

3. Nic neřešíte
Pokud se svým drahým neumíte řešit hádky a diskuse jinak než prásknutím dveřmi nebo telefonu, zaděláváte si na komunikační bariéru. Když budete před problémy utíkat, nevyřešíte je, a partner za chvíli získá pocit, že vám nestojí ani za promluvu.

4. Stojíte mu za zadkem
…a to doslova! Nikomu není příjemné, když mu jeho partner dýchá na krk, a proto se se svojí náklonností kroťte. Nevolejte mu desetkrát denně, nevyzvedávejte ho každý den z práce ani ho nekontrolujte na pánské jízdě. Z takových kleští se bude každý snažit co nejrychleji utéct.

5. Pravdu máte jenom vy
Neposlouchá se to dobře, ale nejste to jenom vy, kdo má pravdu. Jestli neunesete, že váš drahý nesouhlasí s vašimi názory, skousněte zuby a vydržte. Pokud chcete mít doma spokojeného chlapa, musíte čas od času jeho teorii přijmout. Tím, že začnete dělat kompromisy, si svůj vztah jen zlepšíte.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Tři znamení, že stále myslí na svou ex
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?