5 důvodů, proč je skvělé být singl!

5 důvodů, proč je skvělé být singl! 5 důvodů, proč je skvělé být singl!

Jste sama? Nezoufejte! Představujeme vám pět faktů, proč si užívat života v jednom!

5 důvodů, proč je skvělé být singl!
{loadposition breadcrumb}

5 důvodů, proč je skvělé být singl!

Jste sama? Nezoufejte! Představujeme vám pět faktů, proč si užívat života v jednom!

Hned na začátku je třeba zdůraznit, že prožít život sám by se asi líbilo málokomu, ale když nastane ve vašem životě moment, kdy musíte ‚kopat‘ sama za sebe, je třeba si jej pořádně užít, a ne ho jen přežívat. Inspirujte se našimi tipy, jak těžit ze singl stavu.

1. Můžete jíst, co chcete
Taky už vás unavovalo donekonečna poslouchat otázky typu ‚Co to zase jíš, vždyť už je deset večer?!‘ nebo ‚To chceš jíst tohle?!‘. Když jste singl, můžete klidně snídat, obědvat i večeřet oříškovou zmrzlinu v kombinaci s chipsy, a nikdo vám to nemůže vyčítat. Užijte si proto své stolování dosyta.

2. Konec výmluv
Určitě není nic příjemného, vracet se z party ve tři v noci a ještě přiopilá partnerovi vysvětlovat, kde jste vlastně celou noc byla. Pokud žijete sama, vaše noční eskapády budou jen vaše věc a nikomu se nemusíte z ničeho zpovídat.

3. Máte čas na kamarády
Dosud jste se z dámských jízd omlouvala s tím, že večer musíte s partnerem k jeho mamince? Odteď se už nemusíte svým kamarádkám omlouvat a rovnou vy sama navrhněte další vinný sedánek. Uvidíte, že vaši snahu přítelkyně ocení.

4. Utrácejte sama za sebe
Kolikrát jste vzala s kámoškou obchody útokem a vracela se s plnými taškami a provinilým pocitem, že jste utrácela? Teď, když jste sama, nakupujte dle libosti a při návratů domů nikomu nemusíte lhát, že ta kabelka vážně stála jen polovinu.

5. Konec uklízení
Konečně už nebudete všude po bytě nacházet ponožky, zbytky jídla ani lahve od piva. Sice stále budete muset uklízet sama po sobě, ale to samozřejmě může počkat, když teď bydlíte sama.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Jakou barvu si dnes obléknete?
Jak nosit: Country styl