5 sladkých lží, které vám muži říkají

5 sladkých lží, které vám muži říkají 5 sladkých lží, které vám muži říkají

Muži lžou, ale častokrát neříkají pravdu jen proto, aby jste je milovala.

5 sladkých lží, které vám muži říkají
{loadposition breadcrumb}

5 sladkých lží, které vám muži říkají

Muži lžou, ale častokrát neříkají pravdu jen proto, aby jste je milovala.

1. "Miláčku, jsem v tunelu, ztrácím signál.."
Stará dobrá lež, která podle mužů pořád funguje. K této lži se muži uchylují, když nutně potřebují ukončit hovor ať proto, že se s vámi jednoduše nechce bavit, nebo ho nebaví řešit podle vás "důležité" věci.

2. "Tvoje nejlepší kámoška je vážne skvělá"
Pokud takovou větu pronese, připadá mu trapná, ukecaná a nebo až moc zvědavá. Protože moc dobře ví, že vy byste za svoji kamarádku dala ruku do ohně, bude s vámi souhlasit a nepřizná že by se s takovou osobou normálně jinak nebavil ani omylem.

3. "Dělal jsem si srandu"
Oblíbená mužská taktika, jak zklidnit situaci a vyhnout se scéně a hádkám poté, co vám řekl nějakou velmi "chytrou" poznámku. A bohužel, legraci si většinou opravdu nedělal.

4. "Martin potřebuje vyřešit nějaký trable"
Jestli jde ven s klukama pokecat o nesmrtelnosti chrousta nebo o tom, jaké bude druhý den počasí, po tom už nepátrejte. Pravda je taková, že váš drahý potřebuje nutně vypadnout z domu a dát si jedno, dvě, tři piva. A když se při tom s Martinem podívá na fotbal, ještě líp.

5. "Vypadáš v tom skvěle"
...a hlavně už pojď", klasická věta, která podle mužů uspíší každý odchod z domu. V podstatě je jim jedno co máte na sobě, pro ně je pouze důležité být pryč a neřešit váš outfit.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry