Ke štíhlejší postavě s Port De Bras

Ke štíhlejší postavě s Port De Bras Ke štíhlejší postavě s Port De Bras

Protančete se za doprovodu hudby k ladnému držení těla a ke krásné figuře.

Ke štíhlejší postavě s Port De Bras
{loadposition breadcrumb}

Ke štíhlejší postavě s Port De Bras

Protančete se za doprovodu hudby k ladnému držení těla a ke krásné figuře.

Ladnými pohyby vycházejícími z klasického tance a baletu můžete nenásilně, ale stejně efektně procvičit správné držení těla, uvolnit záda, posílit břicho a odreagovat se.

Port De Bras nabízí všechny tyto atributy a rozhodně k němu nepotřebujete mít taneční průpravu. Instruktorka Bára Grafnetrová, která nově povede tyto lekce v Balance Clubu Brumlovka v Praze, k tomu dodává: „Port De Bras (název pochází od první přípravné pozice rukou v baletu) není cíleným posilováním jednotlivých partií, ale tím, že musíte stát celou hodinu rovně, zapojujete hluboké břišní svaly a spodní pánevní dno, což je velmi podstatné, je to návrat ke správnému držení těla.“

Jak sama instruktorka dodává, taneční pohyby jsou elegantní, a díky tomu, že se po celou dobu budete sledovat v zrcadle, uvidíte, že se začnete sama sobě ještě více líbit a stoupne vám sebevědomí.

Port De Bras je reakcí na uspěchanou dobu, nabízí lidem zklidnění i možnost seberealizace. A jak je patrné z názvu, součástí lekce je i rehabilitační cvičení na uvolnění zádových svalů, krční i bederní oblasti,“ dodává Bára.

Kam si jít zatančit: Každou středu od 18.00 do Balance Clubu Brumlovka. Nově také sportovní klub nabízí cvičení s názvem Ploché břicho nebo také Zdravá záda.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Pilates: 3 cviky, které fungují
Slavný páníček, slavný pes